Anasayfa / Genel / Alastyr Hakkında

Alastyr Hakkında

musteri-memnuniyeti.jpgÖncelikle bu siteyi barındırdıkları için kendilerine teşekkür ederim. Bu zamanlar da LiteSpeed sponsor bulmak zor. Ardından en az sorun yaşadığım firma diyebilirim (yaşanan sorunlar da benle ilgili). Adamlar o kadar işini iyi yapıyorlar ki kendi kişisel sorunlarıma bile yardımcı oluyorlar. Adamlar benim isteğim doğrultusunda rahat 5 kez hiç sıkılmadan sabırla cPanel sıfırladılar (Bir çok host firması yapmıyor bunu)  Bir de çok çok hızlılar gece 2 de çok acil sorun oluştu açtım destek bildirimini 5 dakikada halloldu sorun. Şimdilik Alastyr ile devam sponsor anlaşmamız bittikten sonra da aylık çok makul bir fiyat ödeyip kullanmaya devam edeceğim Teşekkürler Alastyr.

Son olarak arkadaşlarla güvenle çalışabilirsiniz pişman olmadığım tek firma. Şuan için.

http://www.alastyr.com/

Google

Hakkında Furkan GÖKÇÖL

Akademik alanda kendimi acil sağlık sektöründe geliştirdim. Ancak şu anda dijital pazarlama ve özellikle de arama motoru optimizasyonu konusunda kurumsal firmalara ileri düzey çözümler sunuyorum.

İlginizi Çekebilir!

Yeni Yılında Uluslar Arası SEOzone Etkinliği Şişli’de

Geçtiğimiz yıllarda Türkiye’nin ilk uluslararası SEO Etkinliği olma özelliğini taşıyan SEOzone 2013 oldukça farklı ve …

5 yorum

 1. Hala memnun musunuz ?

  • Merhaba Kübra hanım,
   Şuan web sayfam netinternet sunucularında barınıyor. Ancak evet Alastyr oldukça memnun kaldığım bir hosting firması.

   • fiyatı düşük kalitesizdir alma diyenler oldu kararszım. güzelnet aşırı pahalı. o yüzden sizin yorumu görünce bunu düşündüm. sorun yaşamam değil mi ? özel değilse neden hostunuz başka sitede memnun kalmadığınız bir durum mu oldu ?

    • Bir sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum. Hostingimi taşıma sebebim netinternet’te kampanya vardı Alastyr’ın süresi dolmak üzereydi o yüzden. Ancak şuan başka bir web sayfamı Alastyr’da barındırıyorum. Şimdiye kadar bir problem yaşamadık.

%d blogcu bunu beğendi: