Anasayfa / Kişisel / Aykırı Olmak

Aykırı Olmak

Aykırı olmak için çabalayınca hiç aykırı olunmuyor maalesef. Aykırılığın doğasında “doğruluk” vardır çünkü. Gece yarısı plajda akdeniz akşamlarını söyleyerek potansiyel bir Fuck Buddy arayışı içinde gözlerini çemberde gezdirmek aykırı değildir mesela. Ya da “ben çok çılgınım” mottosuyla boktan Club şarkılarında tavşan gibi ZIP ZIP Zıplamak…

Kendini çarmıha gerilmiş isa pozisyonunda melankolik dalgalanımlar içinde canlandırırken bir yandan da “ben hiçbir şeyi takmıyorum” vurgusu yaparak 8-10 kişilik dar sosyal çevre üzerinde saatlerce dedikodu yürütmek. Cinsel devrimi, “önüne gelenle yatabilirime” indirgeyip bir yandan da ilk one night stand gecesinde “beni seviyor musun?” diye sormak. İlksel insan güdülerini basit bulup duygulardan bahsederken, bütün rutinini en temel 4 fiziksel güdü çevresinde şekillendirmek. Buna karşın bu güdülerden hiçbirini doyuramayıp nevrotikleşerek, çevreye nefret saçmak.

Hakkında Furkan GÖKÇÖL

Akademik alanda kendimi acil sağlık sektöründe geliştirdim. Ancak şu anda dijital pazarlama ve özellikle de arama motoru optimizasyonu konusunda kurumsal firmalara ileri düzey çözümler sunuyorum.

İlginizi Çekebilir!

Yalnız Hissetmek

Yorucu Anlamlar

Kendinizi kaç kelimeyle ya da cümleyle anlatabilirsiniz? Kaç harf gerekli sizi size anlatabilmek için? Ne …

Bir yorum

  1. Haklı çıkmak için yalan söylemek = aykırı olmak 🙂 güzel tespit.

%d blogcu bunu beğendi: