Anasayfa / Tanıtımlar / Beş Kardeş Dizisi Başlıyor!

Beş Kardeş Dizisi Başlıyor!

Leyla Mecnun dizisi ile izleyicinin farklı bir ufuk kazanmasını sağlayan Onur Ünlü ve çalışma arkadaşları yeni bir dizi ile ekranlara dönüyor. Serkan Keskin, Osman Sonant, Tansu Biçer, Fatih Artman, Serdar Orçin, Melisa Sözen, Ege Tanman, Ayşen Gruda, Nadir Sarıbacak, Serkan Kuru, Ece Dizdar, Nihal Yalçın, Aslı Enver ve Gizem Erdem gibi başarılı oyuncuları kadrosunda bulunduran dizinin adı ise Beş Kardeş olarak kesinleşti.Beş Kardeş Dizisi

Serkan Keskin’in beş kardeşin en büyüğü olarak karşımıza çıkacağı dizi adından da anlaşılabileceği gibi beş kardeşin sıcak bir mahallede yaşadıkları olayları bazen komik bazen ise dramatik olarak anlatacak. Leyla Mecnun’dan sonra bir türlü istenen seviyeye gelemeyen bu tayfanın Beş Kardeş ile birlikte ekranlarda fırtına gibi esmesi bekleniyor. Kanal D’de yayınlanacak olan dizinin yapım şirketinin Ay Yapım olması da diziye ne kadar önem verildiğinin bir göstergesi gibi. Beş Kardeş oyuncuları kadrosuna baktığımızda Leyla Mecnun kadrosundan Ali Atay, Cengiz Bozkurt ve Ahmet Mümtaz Taylan’ın olmaması bir dezavantaj gibi görünse de ilerleyen dönemlerde izleyicinin bu diziyi de bağrına basması bekleniyor. Beş Kardeş izleyicinin gönlünde taht kuran Leyla Mecnun ve Şubat gibi dizilerin ardından yepyeni bir atılımla ortaya konulan bir ustalık ürünü de diyebiliriz. Son derece kaliteli oyuncularla en fazla ilenen kanalda en başarılı yapım şirketlerinden biri tarafından izleyiciye sunulacak olan bu dizinin Onur Ünlü imzalı olması da başarının anahtarlarından en büyüğü olacak gibi görünüyor.

Hakkında Furkan GÖKÇÖL

Akademik alanda kendimi acil sağlık sektöründe geliştirdim. Ancak şu anda dijital pazarlama ve özellikle de arama motoru optimizasyonu konusunda kurumsal firmalara ileri düzey çözümler sunuyorum.

İlginizi Çekebilir!

ixirSEO

ixirSEO: Profesyonel SEO Desteği

Büyük bir hızla gelişen teknoloji, en başta interneti bu gelişimin içerisinde çok ayrıcalıklı bir yere …

%d blogcu bunu beğendi: