Anasayfa / Saçmalamaca / Bir Kekonun Günlüğü – Vol1

Bir Kekonun Günlüğü – Vol1

Sikko günün birinde keko yine şehir elektriği yayan fosforlu elbisesini ve kendinden 10 numara büyük ayakabbısını giyer. Tam evinden çıkıcakken aynaya bakmak ister ve saçlarına limon sıkarak düzleştirir. Böylece saçının daha çok parladıgına inanır. Sokağın başından şarkıyı açarak yola koyulur. Yoldan geçen kızlara sanki “Brad PİTT” edasıyla bakış atar. Hacıyatmaz gibi bi oyana bi buyana gittikten sonra diğer kekoların yanına ulaşır ve yuvarlak oluşturarak telefonu ortaya koyar. Kekonun biri patlamalık muzik adını verdikleri bir dj’den müzik açarlar ve kafayı sallamaya başlarlar. Hepsi bu şarkıya odaklanır sessizligi sadece sümüklerini içlerine çekmesi bozar. Bir keko aniden: “Len bremin bugün napcaz gideekmi kız meslek lisesinin oraya der. Diğer keko ise: “Yok daha zaman var birazcık daha patlayalım der“. Zaman gelir ve kekolar yola koyulur. Dar sokaklarda yaydıkları ışıktan kör olmuş şekilde okulun oraya varırlar. Okulun bankına otururlar ve kızları beklemeye başlarlar. Bir sigara yakarlar. Sigarayı her zamanki gibi 15 kişi orospu eder. Zil çalar bizim kezbanlar okuldan çıkarlar. Bizim kekolar geçen kızlara laf atarak etkileyeceğini sanarlar fakat her zamanki gibi avından başarısız dönerler.

Kekolardan bir tanesi okulda diger kekoyla sigarayı orospu ederken tuvalet kabininde yakalanırlar. Bi keko hocam işiyordum yanıma geldi der diğer keko hocam sigaranın anatomisini inceliyordum der. Diğeri yok hocam diğeride yok hocam derken kulaktan çekilirler. Bugünün anısı olarak sigarayı ceplerini atarlar ve arsaya ölümsüz kalması için gömerler. Tenefüs bittikten sonra sınıflarına girerler. Hoca neden geç kaldınız diye soru sorar. Keko ise eniştemin dayısının oglunun üvey kızına laf attıkları için polis copunu alıp laf atanları dövdüğünü söyler. Öğretmende tamam geç senle uğraşmıcam der. Keko en arkaya geçer.Ayaklarını uzatır ve kulağını karıştırır.

Matematik sınavlarında 0.31 almak için birbiriyle yarışa girerler. (bu nasıl not amk )

Okulun son günleri olduğu için bir şeytanlık yapmak isterler bir kızın çantasına 1 aydır çıkarmadığı çorabının tekini içine atar ve anlatıp şaka yaptığını söyler bu yolla kızla muhabbet kurup kızla sevgili olacağını sanar fakat yanılır.

Son olarak bir keko ile yaptığım röportaj sonucu şu soruya aynen şöyle cevap aldım:

-Kekolar neden diğer normal insanlar gibi olmak istemezler?

-Cevap: Öyle popi oluyoruz olm derler.

Bir Kekonun Günlüğü Vol1 – Devamı Gelecek..

Hakkında Furkan GÖKÇÖL

Akademik alanda kendimi acil sağlık sektöründe geliştirdim. Ancak şu anda dijital pazarlama ve özellikle de arama motoru optimizasyonu konusunda kurumsal firmalara ileri düzey çözümler sunuyorum.

İlginizi Çekebilir!

Keko Kime Denir | Keko?

Sizlerde Varsınız Tabii

Merhaba tek kaşlılar ve çift kaşlılar bugun ki konumuz kezbanların erkek versiyonu olan kekolar üzerine… …

5 yorum

  1. Okurken çok güldüm Furkan. Devamını bekliyorum 😛

  2. mustafaalniakmustafa

    hahaha vallaha cok iyi furkan kekolar yola koyulur falan anlatım çok iyi olmuş 😀 cok begendim vol2 vol3 falan bekliyoruz furkan vallaha harika cidden çok güldüm okurken 😀 😀 hatta bende paylasştım blogumda 😀 goo.gl/QoenH1

  3. vol 2 yi bekliyorum furkan bey 🙂

%d blogcu bunu beğendi: