Anasayfa / Kişisel / Bırakın Artık Şu Egonuzu

Bırakın Artık Şu Egonuzu

Egonuzu Bir Kenara Bırakın ArtıkAbi çok ilginç bırakın şu egonuzu biraz da olsa özgün olun, 1 saatliğine de olsa kurtulun şundan..

Ha evet hiç bir şey senin istediğin gibi olmayacak olsa da işe yaramayacak.  Anlamıyorum güzel bir güne uyanıyorsunuz her şey yolundayken ne diye egon aklına gelir ki senin bkz: “aaa dur şimdi hemen Facebook’u açayım hemen dün Ahmet’in arkadaşına fotoşok yaptırdığım fotoğrafı atayım da beğensinler ahahha”  nedir bu güzelim? Yurdumun 3-5 abazası senin o kezban hallerini görünce beğenince ne olacak yani eline ne geçer senin, sadece enerjini bitirirsin sadece ahahah. Ha birde yok efenim kıskandırma çabaları bu da ayrı bir olay sen evinde ananın dizinin dibinde otururken yer bildirip kendi hemcinsini kıskandırma çabaları, bu da gereksizdir yapan şahıs da gereksizdir. Onu bunu bir kenara bırakın da abi şahsa bakarsın iğrenç yani Twitter’da onu bunu eleştirir yani afedersin de önüme koysalar seni en azgın halimde bile elimle ilgilenirim o derece düşüksün hala daha ne diye yazarsın sen?

Bu böyle gider daha çok yazarım da artık biraz sınırlarımı zorlamaya başladım gibi kimsenin kalbini kırmak istemem. Yada kırılsın amk banane.

ÖZET: EGONA DÜŞKÜNSEN BURAYI TERKET

Hakkında Furkan GÖKÇÖL

Akademik alanda kendimi acil sağlık sektöründe geliştirdim. Ancak şu anda dijital pazarlama ve özellikle de arama motoru optimizasyonu konusunda kurumsal firmalara ileri düzey çözümler sunuyorum.

İlginizi Çekebilir!

Yalnız Hissetmek

Yorucu Anlamlar

Kendinizi kaç kelimeyle ya da cümleyle anlatabilirsiniz? Kaç harf gerekli sizi size anlatabilmek için? Ne …

8 yorum

 1. YaqisikLi_Jojuk_31

  Egoist piçler kalbim sizi gözler xd xd

  • YaqisikLi_Jojuk_31

   vay amk yada başkan bey ben son yorumumu ipta ledecem egoist piçleri felan gözlediğim yok siktirsin gitsinler gözümün önünden. sonra aşık oluyorlar felan olmuyor

  • Yorumunu onayladım Emre.

 2. Esrarengiz_Boy_42

  Başganım görebiliyorum onayladığını. Ama adımın emre olduğunu nereden çıkardın? Ben Hos_ Gizemli_Esrarengiz_Jojukta olabilirim yani aklında olsn

 3. Çavuş çükün sağolsun

%d blogcu bunu beğendi: