Anasayfa / Kişisel / Doğum Günü Şeysi

Doğum Günü Şeysi

Bugün günlerden doğum günüm. 17 yıldır buralardayım işte. Neler karalasam buralara bilemedim ki şimdi.. Sonuçta kişisel blog yazmasak olmaz bak.

Flashback yapalım biraz

16 yaşımdan bahsedeyim size.. Doğru düzgün dilek bile tutmamıştım o zamanlar. Vardı yine kafamda kurduğum 3-5 güzel hayal.. Hani belki olur diye düşündüğüm. Oldu mu? Açıkçası bende anlamadım ama olmuştu ki 😉 Şans mıydı, pozitif düşüncenin gücümüydü bende bilmiyorum ama son 2 ayımı saymazsak mükemmeldi. Yaşıtlarımın hayal bile edemeyeceği şeylerdi sır olsun söylemem 😉

Doğum Günü

Şimdiye dönelim,

Yıllardır bulmaya çalıştığım mutsuzluğumun sebebinin aslında mutlu olmak için bir sebep aramam olduğunu anladım. Bugün 17. yaş günüm, bişeylere başlamak ve başarmak için pekte geç sayılmaz. Biraz dibe vurmuş bir havadayım, eksik değil yine yüzümde tebessümüm. Tanrım, dışarıdan beni gören dünyanın en mutlu adamı zannedecek. Beni biraz tanıyanlar “nasıl bu kadar mutlu gözüküyorsun?” biraz daha tanıyanlar “biliyorum mutsuzsun çıkar şu mutluluk maskeni” dedikleri bir zamana geldi işte 15 mart.. Önemi yok ama yinede benim için..

Hala var bir kaç dileğim 17 yaşım için 😉 Buraya yazardımda o zaman dileğim asla gerçek olmazki, umarım şansım yaver gider geçen ki gibi.

Bugün 14 mart yarın okul olmadığından bugün kutladılar biricik sınıf arkadaşlarım. Yazmadan olmaz tabii..

Sabah uyanır, hazırlanır, okula gider ve derse geç kalırım her zamanki gibi.. Sınıfa bir girdim ders boş her kafadan bir ses sonra “iyykii doğdun furkiş iyykii doğdun iykki doğdun iyyki doğdunn furkish” (bunları hep begüm örgütlüyor) tmm ok dedim pastam nerede? karnım aç kahvaltı da yapmadım, sonra demezler mi pasta yok! tabii yemedim ama yemiş taklidi yaptım 😀

Neyse işte özet geçiyorum sonra öğle arası takıldık pasta falan yedik…

Hadi bir tanede resim atayım kendimi de ifşa ediyorum 🙁

Yaş Olmuş 17
Şu ortada oturan aşırı yakışıklı çok karizmatik arkdaşta ben oluyorum işte :Dasda

Hakkında Furkan GÖKÇÖL

Akademik alanda kendimi acil sağlık sektöründe geliştirdim. Ancak şu anda dijital pazarlama ve özellikle de arama motoru optimizasyonu konusunda kurumsal firmalara ileri düzey çözümler sunuyorum.

İlginizi Çekebilir!

Yalnız Hissetmek

Yorucu Anlamlar

Kendinizi kaç kelimeyle ya da cümleyle anlatabilirsiniz? Kaç harf gerekli sizi size anlatabilmek için? Ne …

%d blogcu bunu beğendi: