Anasayfa / Tanıtımlar / En sevilen şarkılar

En sevilen şarkılar

Sevgili arkadaşlar bu yazımızda ise sizlere oldukça kullanışlı bir mp3 / müzik dinleme sitesini tanıtacağız. Şarkı ile, türkü ile işim olmaz diyen birisi çıkmayacağını varsayarak yazının tüm takipçilerimizi ilgilendireceğini varsayıyoruz.

İsminden de anlaşılacağı gibi, Ensevilenler.com adlı sitede, kendinize ait en sevdiğiniz mp3’leri listeleyebiliyorsunuz. Dinlediğiniz müzik türüne göre, önerilen şarkıları da listenize ekleyerek listenizi daha geniş bir hale getirebiliyor, isterseniz listenizi kaydederek dilediğiniz zaman dilediğiniz şarkıları dilediğiniz yerde dinleyebiliyorsunuz.

Özgün Müzik

Sitede bir de ruh hali menüsü adı altında bir bölüm var. Bu bölümde de ruh halinizi seçtiğinizde, ruh halinize göre size mp3 listeleri sunuluyor. Bu bölümü bir kategori olarakta düşünebilirsiniz. Zaten bu bölümde ruh hali olarak müzik türleri adlandırılmış. Arabesk müzik, özgün müzik dinle, pop müzik gibi kategorilerde hem çok eski, hem de tüm yeni şarkıları bir arada bulabilirsiniz.

Ayrıca herhangi bir canlı performans şarkısı aradığınızda da, En sevilenler adlı sitenin arama bölümünden ilgili şarkı adını veya sanatçı adı ile birlikte canlı performans yazdığınızda, o şarkının canlı performans olarak seslendirildiği halini dinleyebiliyorsunuz.

Sitese Zeki Müren, Müslüm Gürses gibi efsane isimlerin yanında, şu anda popüler olan bir çok sanatçıya ait şarkıları da dinleyebilmek mümkün.

İyi dinlemeler diler, sizi de En Sevilenler‘e bekleriz.

Hakkında Furkan GÖKÇÖL

Akademik alanda kendimi acil sağlık sektöründe geliştirdim. Ancak şu anda dijital pazarlama ve özellikle de arama motoru optimizasyonu konusunda kurumsal firmalara ileri düzey çözümler sunuyorum.

İlginizi Çekebilir!

ixirSEO

ixirSEO: Profesyonel SEO Desteği

Büyük bir hızla gelişen teknoloji, en başta interneti bu gelişimin içerisinde çok ayrıcalıklı bir yere …

%d blogcu bunu beğendi: