Anasayfa / Tanıtımlar / Fako Etiketleme ve Şişe Etiketleme Makineleri

Fako Etiketleme ve Şişe Etiketleme Makineleri

Fako makine sadece etiketleme makinası üretecisi olarak bu konudaki uzmanlığı ile pazardaki yerini almaktadır. Fako makine’ye ait etiketleme makinalarının diğerlerinden ayıran en büyük özelliği sağlamlık, ergonomi, estetik ve müşteri memnuniyetidir.

Yeni bir firma olmamıza rağmen bu konuda deneyimli ve tecrübeli bir ekip ile kusursuz bir etiketleme makinesi için dikkat çekici sağlamlık, estetik ve teknolojik farklar sunmaktayız.

İtalyanın önde gelen etiketleme makinesi ve modül üreticisi Labelpack firmasıyla birlikte Fako etiketleme makinelerinin Türkiye’de siz müşterilerimizin tercihi ile hak ettiği konumda olacağından şüphe yoktur.

Fako Etiketleme Makineleri

Kullanılan malzemelerin tamamı yüksek teknoloji, kaliteli alüminyum ve mühendislik plastikleri kullanılmakta Alman ve İtalyan mühendisliği ekipmanlar motorlar, rediktörlerler ve diğer kullanılan malzemeler konusunda uzman firmalar ile çalışılmaktadır. Satış sonrası teknik destek ve yedek parça temini firmamız tarafından karşılanmaktadır.

Eğer sizde kaliteli ve uygun etiketleme çözümleri üreten Fako ile çalışmak isterseniz muhakkak web sayfamız aracılığı ile bize ulaşmalısınız…

Web Sayfamız: http://www.fakomakine.com/

Hakkında Furkan GÖKÇÖL

Akademik alanda kendimi acil sağlık sektöründe geliştirdim. Ancak şu anda dijital pazarlama ve özellikle de arama motoru optimizasyonu konusunda kurumsal firmalara ileri düzey çözümler sunuyorum.

İlginizi Çekebilir!

ixirSEO

ixirSEO: Profesyonel SEO Desteği

Büyük bir hızla gelişen teknoloji, en başta interneti bu gelişimin içerisinde çok ayrıcalıklı bir yere …

%d blogcu bunu beğendi: