Anasayfa / Kişisel / Fikir Uçlarım

Fikir Uçlarım

Küçük hataların büyük kazanımları oluyor bazen. Ve sanırım kaderden hep bu çeşit bir armağan diliyorum. Mesela bana ihtiyacının olması en büyük ihtiyacım diyen bir aşık gibi bekliyorum, bir çıkmazın bir açılıma dönüşme ihtimalini. Ya da umudumun tamamen tükenmesinden dolayı cesaretlenecekmişim gibi, son bir darbe daha istiyorum, son bir kesik. Boynunu çoktan eğmiş umutlarıma…

Bazen hayat çok karmaşık geliyor. Birbirine tezat olan ögeler birbirini o kadar tetikliyor ki içine sıkıştığın paradoksta afallayarak sadece zaman kaybediyorsun. Beklemek sadece kendine ihanet oluyor. Ve insan yarın diyerek en çok kendisine ihanet ediyor. Düşünerek daha da dibine düşüyorsun karanlığın, bir basamak daha dibine. Basamaklar arasında uçurum denilecek kadar yükseklik farkı varken hem de. Yine de düşünmeden, düş kurmadan edemiyorsun.

Fikir uçlarım o kadar hareketli ki dünyanın enerji ihtiyacını karşılayabilir

Hakkında Furkan GÖKÇÖL

Akademik alanda kendimi acil sağlık sektöründe geliştirdim. Ancak şu anda dijital pazarlama ve özellikle de arama motoru optimizasyonu konusunda kurumsal firmalara ileri düzey çözümler sunuyorum.

İlginizi Çekebilir!

Yalnız Hissetmek

Yorucu Anlamlar

Kendinizi kaç kelimeyle ya da cümleyle anlatabilirsiniz? Kaç harf gerekli sizi size anlatabilmek için? Ne …

Bir yorum

  1. Eline sağlık kardeş.

%d blogcu bunu beğendi: