Anasayfa / Kişisel / Gülümse :)

Gülümse :)

Gülümse HerşeyeGülümse dostum. Bütün acılara, bütün pişmanlıklara, bütün hayal kırıklarına… Kocaman kocaman gülümse. Çünkü onlar hiç bir zaman senden bu hareketi beklemiyorlar. Hepsini şaşırt ve bir kez daha gülümse. Çünkü onlar seni hep üzgün görmeye alışmışlar. Bir anda kaldır başını, sil göz yaşlarını, bütün acılarını içinde barındıran bir gülümseme yap ve de ki ”Yapamadın evlat. İstediğin kadar sert vur. Ben hep gülümsüyor olacağım!” Gör bak nasıl dinecek bütün gözyaşların. Geçecek dostum geçecek. Ne sıkıntın varsa hepsi geçecek. Kimi unutman gerekirse unutacaksın. En sonunda yine yalnız kalacaksın. Tek başına olduğunda anlayacaksın. En sonunda hepsini hafif bir tebessümle anacaksın. Gülümse her şeye. Hemde onlarınkinden daha sinsice. Bırak içindeki sırrı merak etsinler. Bırak deli desinler. Bütün duyguların o gülücüklerin içinde kalsın yeter ki.

İnsanlardan farklı olduğunu kimseye söyleme. Eğer söylersen bütün dünya sana aptal biri olarak bakar. Burada işler böyle dönüyor dostum. En iyisi biraz daha gülümse..

Hakkında Furkan GÖKÇÖL

Akademik alanda kendimi acil sağlık sektöründe geliştirdim. Ancak şu anda dijital pazarlama ve özellikle de arama motoru optimizasyonu konusunda kurumsal firmalara ileri düzey çözümler sunuyorum.

İlginizi Çekebilir!

Yalnız Hissetmek

Yorucu Anlamlar

Kendinizi kaç kelimeyle ya da cümleyle anlatabilirsiniz? Kaç harf gerekli sizi size anlatabilmek için? Ne …

%d blogcu bunu beğendi: