Anasayfa / Tanıtımlar / Haşereler açık hava keyfinizi kaçırmasın

Haşereler açık hava keyfinizi kaçırmasın

Sıcak havalarda yapılacak en güzel şey açık havada vakit geçirmektir. Yaşadığımız evde küçük de olsa bir bahçe ya da balkon olması bu nedenle çok önemli olmakta. Ancak açık havanın da derdi yok değil tabii..

Özellikle de bahçeler pek çok börtü böcek barındırdığından bakımı iyi yapılmadığı takdirde keyif yeri değil işkence yerine dönüşmekte. Böceklerle mücadele edilmediği takdirde bahçede yemek yemek kimi zaman mümkün olmamakta. Ya da salıncakta keyif yapmak ne mümkün??? Böcek ısırıklarının sebep olduğu kaşıntılar ciddi sıkıntı verir.

tekniktürk böcek ilaçlama

Üstelik bahçe keyfimizi kaçıran bu haşereler iç mekanlara da girmekte ve özellikle mutfakta hijyen sorunlarına yol açmakta. Açık havada ve iç mekanlardaki haşerelerle mücadele etmek profesyonellik ister. Piyasada pek çok böcek ilaçlama firması mevcut. Ancak bu işi sağlığa zarar vermeden profesyonelce yapan firmaları bulmak önemli. Tekniktürk böcek ilaçlama şirketi, 1982 yılından beri böcek ilaçlama hizmeti vermekte. Firma 2013 yılında Bayer’in yüksek kalite standartlarını yakalamasından dolayı Bayer Koruma Programına kabul edilen ilk firma oldu. Tekniktürk halen böcek ilaçlama, canlı hayvan yakalama ve su deposu temizliği konusunda hizmet vermekte.

Hakkında Furkan GÖKÇÖL

Akademik alanda kendimi acil sağlık sektöründe geliştirdim. Ancak şu anda dijital pazarlama ve özellikle de arama motoru optimizasyonu konusunda kurumsal firmalara ileri düzey çözümler sunuyorum.

İlginizi Çekebilir!

ixirSEO

ixirSEO: Profesyonel SEO Desteği

Büyük bir hızla gelişen teknoloji, en başta interneti bu gelişimin içerisinde çok ayrıcalıklı bir yere …

%d blogcu bunu beğendi: