Anasayfa / Tanıtımlar / İşyerinde Hijyen Sağlayabilmek

İşyerinde Hijyen Sağlayabilmek

İşyerinde hijyen en önem verilmesi gereken noktalardan biridir. Özellikle de yeme içme sektörünün içindeyseniz. Yani restoran, pastane ya da cafe gibi bir mekan işletiyorsanız eğer, sunum ve lezzet kadar hijyene de önem vermeniz gerekmekte. İşyerinizin istediğiniz kadar temiz görünmesini sağlayın ama mekanınıza gelen müşterilerin ortamda hiç de görmek istemedikleri canlılarla karşılaştığını bir düşünün…Bu durum mutfağınızda da varsa eğer durum gerçekten vahimdir. Bu sorun işyerinizin kapanmasına kadar uzayabilecek sonuçlar doğurabilir.

Bir restoranın mutfağında hijyen sağlamak oldukça güçtür elbet, ama bir işletmeci olarak bunu sağlamak zorundasınız. En etkili temizlik madddeleri kullanmak, zamanında temizlik yapmak elbette önemlidir. Ancak etkili temizlik haşerelerle mücadelede yetersiz kalabilir. Bunun için de haşerelerle karşılaşmadan düzenli olarak böcek ilaçlaması yaptırmak gerekmektedir. Piyasada böcek ilaçlama konusunda pek çok firma bulabilirsiniz. Ancak seçtiğiniz firma acaba size etkili bir çözüm sunabilecek mi? İşte bu nedenle haşere ile mücadelede deneyimli bir firmanın seçilmesi önem kazanmakta.

Teknik Türk | Haşerelerle Mücadele

Tekniktürk, 1982 yılından beri haşerelerle mücadele konusunda uzman kadrosuyla faaliyet göstermekte. Sadece haşere ilaçlama değil aynı zamanda yılan gibi canlı hayvan yakalama hizmeti de vermekte. 2013 yılında Bayer Koruma Programına kabul edilen ilk firma olan Tekniktürk, kullandığı kimyasallarla doğaya ve insan sağlığına zarar vermezken, haşereler için de çok etkili olmakta. Deneyimli personeli ilaçlama konusunda işyerinizde keşif yaptıktan sonra en etkili yöntemi izlemektedir. Böylece alacağınız hizmetten memnun kalacağınızı garanti etmektedir.

Böcek ilaçlaması deyip geçmeyin, işyerinizin hijyenine gereken özeni gösterin.

Hakkında Furkan GÖKÇÖL

Akademik alanda kendimi acil sağlık sektöründe geliştirdim. Ancak şu anda dijital pazarlama ve özellikle de arama motoru optimizasyonu konusunda kurumsal firmalara ileri düzey çözümler sunuyorum.

İlginizi Çekebilir!

ixirSEO

ixirSEO: Profesyonel SEO Desteği

Büyük bir hızla gelişen teknoloji, en başta interneti bu gelişimin içerisinde çok ayrıcalıklı bir yere …

%d blogcu bunu beğendi: