Anasayfa / Kişisel / Kadavra Harfler

Kadavra Harfler

İlk başlarda “Canım sıkılınca, ara sıra“ gibi bahanelerle tükettiğim nesneler vardı. Tekrarlandıkça bağımlılık oldular bende, tükettiler beni. Örnek vermeme gerek yok sanırım, bilmeyen kalmadı. Halbuki bildiğiniz hiçbir şey yok.

“ Artık gerçekten tükendim.“ diyebilecek kıvamda mıyım bilmiyorum ama yakın zamanda tükeneceğim kesin. İlk olarak , herhangi bir yokuştan umursamazca çıkarken tıkanan solunum yollarımın acısını; bir de, ara sıra da olsa başımı yastığa koyduğumda aklımdaki zindanda müebbet yemiş olup bağırıp çağıranların sızısını duyuyorum. Arada sırada da yazıyorum falan işte. Sonra elemanlar: “ Bu çocuk nasıl yazıyor lan bunları? Hayır yani, nasıl bu çocuk!? “ diyor falan. Kurcalama işte.

Burada okuduğunuz tüm cümlelerin sizde uyandırdığı tepkisi, bende yaratacağı etkisi hesaplanmıştır. Tüm kadavra harfleri teker teker bulup mezar taşım kadar beyaz bir kağıdı kirlettim ulan ben.  Beni okurken mutlu olamazsın.

Beni okurken içine çektiğin nefesten , duyduğun güzel bir müzikten haz alamazsın. Tadım kalmadı benim. Her insanın hâlinden anlayıp, kimsenin seni anlayamaması ve anlayamayacak olması ne kadar berbat bir şey, bilmiyorsun. Kimseye hâlimden acınmıyorum, iyi böyle. Lakin insan insan arıyor birader, “ insan “ “ insan “ arıyor..

“ Peki ya umutlar biterse? Cevaplamadan hak ver ,

Ayaklarımızı birbirine değdiren zerâfetin adı makber. “

Saian S.S

Hakkında Furkan GÖKÇÖL

Akademik alanda kendimi acil sağlık sektöründe geliştirdim. Ancak şu anda dijital pazarlama ve özellikle de arama motoru optimizasyonu konusunda kurumsal firmalara ileri düzey çözümler sunuyorum.

İlginizi Çekebilir!

Yalnız Hissetmek

Yorucu Anlamlar

Kendinizi kaç kelimeyle ya da cümleyle anlatabilirsiniz? Kaç harf gerekli sizi size anlatabilmek için? Ne …

%d blogcu bunu beğendi: