Anasayfa / Tanıtımlar / Karasu Tatil Rehberi

Karasu Tatil Rehberi

Sakarya’nın Karasu ilçesi özellikle son 10 yılda Marmara Bölgesi’nin turistik cazibe merkezi olarak adından söz ettirmektedir. Her keseye uygun konaklama seçeneklerinin yanısıra gece hayatı ve doğal güzellikleri ile de dikkat çeken Karasu otelleri bakımından da ziyaretçilerini memnun edecek kapasiteye sahiptir. Eğer otel konaklaması yerine daha düşük bütçelerle konaklamak ve yemeğinizi de dışarıda yemek istiyorsanız Karasu pansiyonları hizmetinizde olacaktır.

Acarlar Longozu, Maden Deresi ve Şelalesi, Yeni Mahalle gibi doğa turizmi açısından son derece güzel bölgelere de sahip olan Karasu’da hem uygun fiyata tatil yapabilir hem de doğa tutkunuza hitap edecek bir çok seçenek bulabilirsiniz. Yeni Mahalle’de yer alan restoranlarda bir çok balık çeşidini taze olarak sipariş edebilir ve hemen ardından Sakarya Nehri’nin denize döküldüğü yerde sıcacık çaylarınızı yudumlayabilirsiniz. Türkiye’nin ikinci büyük su basar ormanı olan Acarlar Longozu’nda ise su bisikleti ile longozun içine doğru ilerleyerek canlı yaşamına tanıklık edebilir, longoz üzerine kurulan restoranda yemeğinizi yiyebilirsiniz. Biraz daha heyecanlı olan ve ayaklarına güvenenlere ise Maden Deresi’ni öneririz. Yaklaşık 2 kilometrelik ve zor bir parkura sahip olan Maden Deresi’nde yürüyerek şelaleye kadar ilerlemek sizi yorsa da sonunda büyük bir sürprizle karşılaşacağınızı bilmelisiniz.

Öte yandan Karasu gece hayatı bakımından da çok sayıda seçeneği barındırmaktadır. Canlı müzik yapılan mekanların yanı sıra Lion Clup ve Nostalji Clup gibi gece kulüplerinde eğlencenin doruğuna çıkabilirsiniz.

Karasu’ya nasıl gideceğini bilmeyenler için de size önerimiz şu siteyi ziyaret etmek olacaktır: www.karasutatil.com

Hakkında Furkan GÖKÇÖL

Akademik alanda kendimi acil sağlık sektöründe geliştirdim. Ancak şu anda dijital pazarlama ve özellikle de arama motoru optimizasyonu konusunda kurumsal firmalara ileri düzey çözümler sunuyorum.

İlginizi Çekebilir!

ixirSEO

ixirSEO: Profesyonel SEO Desteği

Büyük bir hızla gelişen teknoloji, en başta interneti bu gelişimin içerisinde çok ayrıcalıklı bir yere …

%d blogcu bunu beğendi: