Anasayfa / Tanıtımlar / Kasko için Koalay.com

Kasko için Koalay.com

Kasko kimi araç sahipleri için lüzumsuz bir masraf olarak görülmektedir. Oysa kaskonun tam olarak ne işe yaradığı konusunda pek çok kimse fikir sahibi değil. Kasko, aracınıza gelecek bir hasar durumunda aracınızı teminat altına alan bir sigortadır. Yani bir kaza durumunda ya da arabanızın camının kırılması, yanması vs. gibi durumlarda masraflarınızı karşılar. Üstelik sadece hasar değil, aracınızın çalınması durumunda da aracınızı teminat altına alır. Kasko, trafik sigortası gibi zorunlu değil, ancak yapılması tavsiye edilen bir sigortadır.

Kasko bütün sigorta şirketleri tarafından yapılır. Ancak her sigorta şirketi aynı araç için farklı kasko ücretleri çıkarmaktadır. Kıyaslama yapabilmek için farklı farklı sigorta şirketlerini gezmek çok fazla zahmetli bir iş. Şimdi koalay.com sayesinde kasko yaptırmak o kadar kolay ki…Siz aracınızın markasını giriyorsunuz ve sigorta şirketlerinin tekliflerini kolaylıkla görebiliyorsunuz. İstediğinizi seçip online olarak satınalabiliyor ve poliçenizi de hemen bastırabiliyorsunuz. Üstelik bunu 7 Gün 24 Saat yapabiliyorsunuz.

Sigorta şirketlerinin tekliflerini değerlendirirken aracınızın güncel kasko değerini öğrenmeniz size yarar sağlayacaktır. Koalay.com’daki Kasko Araç Değer Listesi Hesaplaması sayesinde aracınızın güncel kasko değerini öğrenmeniz mümkün. Buna göre sigorta şirketlerinin teklifleri arasından bir seçim yapıp kolayca aracınızı kaskolatmış olursunuz.

Hakkında Furkan GÖKÇÖL

Akademik alanda kendimi acil sağlık sektöründe geliştirdim. Ancak şu anda dijital pazarlama ve özellikle de arama motoru optimizasyonu konusunda kurumsal firmalara ileri düzey çözümler sunuyorum.

İlginizi Çekebilir!

ixirSEO

ixirSEO: Profesyonel SEO Desteği

Büyük bir hızla gelişen teknoloji, en başta interneti bu gelişimin içerisinde çok ayrıcalıklı bir yere …

%d blogcu bunu beğendi: