Anasayfa / Tanıtımlar / Konut kredisinde herkese ödeme kolaylığı TEB’de

Konut kredisinde herkese ödeme kolaylığı TEB’de

Uzun süredir yapmaya çalıştığınız birikimlerle artık bir ev sahibi olmak istiyorsunuz. Günümüzde normal şartlarda çalışıp kazanan ve birikim yapmaya çalışan bir vatandaş için konut parasının tamamını karşılamak gerçekten çok zor. İşte bu nedenle çoğunlukla konut kredisi kullanmak durumundayız.teb konut kredisi 3

Kentsel dönüşüm devam ettiği için ve konut projeleri hızla arttığı için bankalar konut kredisi vermek için adeta yarış etmekte. Bu nedenle bankalar müşterilerine pek çok konut kredisi ürünü sunmakta. Örneğin http://www.teb.com.tr/sizin-icin/konut-kredisi/ adresini ziyaret ettiğinizde TEB’in herkese yönelik bir ödeme planı sunduğunu göreceksiniz. Kademeli artan, kademeli azalan, molalı, ara ödemeli, herşey dahil vs. gibi pek çok ödeme seçeneği mevcut. Üstelik TEB Konut Kredisi aldığınızda Konut Resmi İşlemler desteğine de sahip oluyorsunuz.

Konut kredisi başvurusu yapmadan önce ne kadarlık bir tutar çekeceğinize karar vermeniz gerekli. Aylık ödemelerinizin varsa ara ödemelerinizin ne kadar olacağı seçeceğiniz konut kredisi ürününe göre değişecektir muhakkak. Bu nedenle başvuru için en yakın TEB şubesine giderek kredi uzmanlarıyla birlikte bütçenize en uygun ödeme seçeneğine karar vermeniz en doğru yol olacaktır.

Hakkında Furkan GÖKÇÖL

Akademik alanda kendimi acil sağlık sektöründe geliştirdim. Ancak şu anda dijital pazarlama ve özellikle de arama motoru optimizasyonu konusunda kurumsal firmalara ileri düzey çözümler sunuyorum.

İlginizi Çekebilir!

ixirSEO

ixirSEO: Profesyonel SEO Desteği

Büyük bir hızla gelişen teknoloji, en başta interneti bu gelişimin içerisinde çok ayrıcalıklı bir yere …

%d blogcu bunu beğendi: