Anasayfa / Tanıtımlar / Liposuction Hangi Bölgelere Uygulanır

Liposuction Hangi Bölgelere Uygulanır

Liposuciton ameliyatı aşa yukarı vücudun her bölgesine rahatlıkla uygulanabilir. Liposuction  ameliyatı ile yapılabilecekler sınırlı değildir. 

Örnek vermek istersek, bir hastanın bacakları çok kalın ve inceltme düşünüyor ise, bu hasta için bacak liposuction yapılabilir. Bacaklar liposuction ile inceltilerek form kazandırılabilir. Bu işlem oldukça basit ve kullanışlı bir yöntemdir. 

Ayrıca karın bölgesine de aynı şekilde liposakşın yapılabilir. Bu da çok kullanılan ve karın germe ameliyatlarında olmazsa olmaz bir yöntemdir. Karın bölgesinde ki inatçı yağlar da zaten başka şekilde çıkması pek mümkün değildir. 

Erkeklerde içinde liposuction kullanılan bir yöntemdir. Özellikle jinekomasti sorunu olan erkeklerde yani erkek memesinde meme büyümesi sorununu çözmek içinde liposuction tekniği kullanılır. Fazla yağlar dışarı alınarak fazla deride kesilerek meme de küçültme sağlanabilir. 

Bunun dışından gıdısında sorun olan için bile liposuction uygulanabilen bir yöntem. Kullanım olarak iz bırakmadan yapılabilir. Çok ince uçlar ile vücuda girildiği için bu delikler 1 hafta sonra vücudun normal reaksiyonu olarak kendiliğinden kapanacaktır. Bu yüzde liposuction ameliyatları iz bırakmaz leke kalmadan başarılı bir şekilde yapılabilir. 

Liposuction ameliyatlarını estetik ve plastik cerrahi uzmanları yapar. Ameliyat bu hekimlerin dışında bir hekimi tarafından yapılması oldukça risklidir. Ameliyat süreleri yapılan bölgeye göre değişir. En ağır lipısuction ameliyatları bile 3 saati geçmez. 

Vaser Liposuction 

Liposuciton da da yenilikler ve geliştirilmiş teknikler mevcuttur. Bunun en başında tüm dünya da aktif olarak kullanılan vaser liposuction cihazlarıdır. Vaser liposuction ameliyatı yağ alınacak bölgede ki kılcal damarlara zarar vermez. Alınacak yağın türünü tespit ederek, vücuda en yararsız olan yağ dokusunu seçebilir. 

Bu yüzden ameliyat sonrası kanamalar en aza iner. Bu yüzden ameliyat sonrası iyileşme süresi oldukça kısalır. Bu cihaz ile yapılan ameliyatlar daha performansı geçer. Ameliyatı yapan doktorun da bu cihazı kullanmayı bilmesi gerekir. Daha önceden tecrübeli veya eğitimini almış bir hekim ile yapılan vaser liposuciton ameliyatları daha başarılı ve efektif geçer. 

Liposuction Fiyatları

Liposuction fiyatları yapılacak olan bölgeye göre değişir. Ameliyatı sadece karın veya gıdı ise, ameliyat fiyatı değişir. Maliyet olarak da ameliyatın büyüklüğü çok etkilidir. Ameliyatın büyük veya orta düzeyde olması ameliyathane kullanım ücretlerini de değiştirir. Bu yüzden ameliyatı öncesinde benimle görüşerek yaptırmak istediğiniz bölgeyi mutlaka belirtin ona göre net bir fiyat ile ameliyat bilgisi edinmiş olursunuz. 

Daha Detaylı bilgi için tıklayınız..

http://esteport.com/

Sağlıklı ve Mutlu Günler Dilerim

Op Dr Ali Mezdeği

Hakkında Furkan GÖKÇÖL

Akademik alanda kendimi acil sağlık sektöründe geliştirdim. Ancak şu anda dijital pazarlama ve özellikle de arama motoru optimizasyonu konusunda kurumsal firmalara ileri düzey çözümler sunuyorum.

İlginizi Çekebilir!

ixirSEO

ixirSEO: Profesyonel SEO Desteği

Büyük bir hızla gelişen teknoloji, en başta interneti bu gelişimin içerisinde çok ayrıcalıklı bir yere …

%d blogcu bunu beğendi: