Anasayfa / Tanıtımlar / Maşukiye Yazıcılar Otel

Maşukiye Yazıcılar Otel

Maşukiye güzel doğası ve değişik aktivitelere imkan sağlayan konumu ile eşsiz bir yaşam alanı. Kasaba Kocaeli’nin Kartepe ilçesine bağlı. İstanbul’dan Maşukiye’ye hızlı bir yolculukla 1 saat içinde, orta tempoda ya da sakin bir hızla yolculuk ederek 1,5-2 saat içinde ulaşabilirsiniz.İnsanı canlandıran ve hayat enerjisini yenileyen eşsiz bir doğaya sahip. Üstelik hem Sapanca Gölü’nün kıyısında bulunuyor hem de Uludağ’ın ciddi rakiplerinden biri haline gelmiş olan Kartepe Dağı’nın eteklerinde. Dolayısıyla ilçede eşsiz bir doğa, çok çeşitli spor imkanları ve köy kahvaltıları ya da Türkiye’nin en iyi alabalığı gibi tatmin edici yemek çeşitleri bulmak mümkün.Maşukiye Yazıcılar Otel

Maşukiye’de konaklamak için seçebileceğiniz en doğru adres ise Yazıcılar Otel ve Restaurant olarak gözüküyor. Otelin web sitesine yani ‘yazicilarotel.com.tr’ adresine giderek sunulan hizmet hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Yine de otel hakkında kısaca bilgi verelim. Öncelikle otelde verilen hizmetin 5 yıldızlı otellerin altında kalmadığını söylemek gerekir. Otelde standart odalar, süitler, 1 adet aile süiti ve 1 adet kral dairesi bulunuyor. En az konforlu olan standart odalarda bile TV, oda servisi, direkt telefon, minibar, internet bağlantısı, uydu yayını gibi evinizin rahatlığını aratmayacak konaklama servisleri mevcut. Otelin toplam kapasitesi 1000 kişiye yaklaşan 4 adet restoranı var. Özellikle bahçede yapabildiğiniz kahvaltı menüsü çok zengin. ‘Serpme yayla kahvaltısı’ seçeneği sizi birkaç gün yemek derdinden kurtarabilir. Çünkü zengin menüsünden etkilenip çok fazla miktarda yemeniz şaşırtıcı olmaz. Otelin toplantı salonlarında seminer ve toplantılar düzenleyebilirsiniz. Ayrıca 120 kişilik davetli sayısını aşmayacak ufak çaplı düğünlere de ev sahipliği yapıyorlar. Kısacası Yazıcılar Otel’de bulabileceğiniz imkanlar ve hizmet kalitesi en üst düzeydeki otellerden geri kalmıyor.

Maşukiye’nin ve Yazıcılar Otel’in en ilgi çekici kısmı ise çok kısa mesafelerde bulunan farklı ortamlarda, değişik aktiviteler yapmanıza olanak sağlıyor oluşları. Yazıcılar Otel’de kendilerine ait ormanlık bölgede paintball hizmeti veriliyor. Gece ya da gündüz düzenlenen bu aktivite ile adrenalinin ve heyecanın sınırlarını zorlayabilirsiniz. Daha sakin aktiviteleri tercih edenler için, eşsiz doğa ortamında gerçekleştirilebilen doğa yürüyüşü seçeneği var. Otelin hizmetleri arasında şoförlü jeep ya da ATV ile gerçekleştirilebilecek olan ‘safari turu’ olarak adlandırılan bir etkinlikten yararlanabiliyorsunuz. Yaz mevsiminde otele yürüyerek en fazla 1 saat, araçla 5 dakika mesafede bulunan Sapanca Gölü’nün imkanlarından faydalanabiliyorsunuz. Otelin etkinlikleri içinde Sapanca Gölü’nde su kayağı yapmak da yer alıyor. Kış mevsiminde ise Kartepe Kayak Merkezi’nden yararlanma olanağınız var. Yazıcılar Otel sadece 15 kilometre mesafede bulunan tesisten faydalanmanız için ulaşım için servis, kayak eğitimi ve piste giriş yapmanız için bilet, kış sporları için gereken malzemeler gibi her türlü ihtiyacınızı sağlıyor. Kısacası Yazıcılar Otel ve Maşukiye’de ‘yok yok’ demek mümkün. Daha ayrıntılı bilgi, iletişim adresleri ve telefon numaralarını öğrenmek ya da rezervasyon yaptırmak için Yazıcılar Otel’in web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Hakkında Furkan GÖKÇÖL

Akademik alanda kendimi acil sağlık sektöründe geliştirdim. Ancak şu anda dijital pazarlama ve özellikle de arama motoru optimizasyonu konusunda kurumsal firmalara ileri düzey çözümler sunuyorum.

İlginizi Çekebilir!

ixirSEO

ixirSEO: Profesyonel SEO Desteği

Büyük bir hızla gelişen teknoloji, en başta interneti bu gelişimin içerisinde çok ayrıcalıklı bir yere …

%d blogcu bunu beğendi: