Anasayfa / Tanıtımlar / Neden demirdöküm kombi tercih etmeliyim?

Neden demirdöküm kombi tercih etmeliyim?

Evet bu soruyu çok sık duymamızdan dolayı böyle bir makale yazma gereği duyduk. Öncelikle demirdöküm 1990 yılında kombi üretmeye başlamış ve ilk kombiyi Türkiye ye demirdöküm sunmuştur.

Günümüzde kombi marka ve modelleri bir hayli artmış durumda gerek fiyat, ebat, özellikleri vs bakımından bir çok çeşit kombi bulmak mümkün. Ancak bu ürünü  Türkiye ye ilk sunmuş bir firmanın tercih edilebilirliği tartışılmazdır.

Birde buna demirdöküm ün her bir parçasının ülkemizde çalışanlarımız tarafından üretilmesi yani demirdöküm kombilerin yerli üretim olmasını eklersek rakiplerini bir adım daha geride bırakmış oluyorlar.

Isıtma & Soğutma sektöründe öncü bir firma olan demirdöküm sadece ürün satışıyla değil satış sonrası (Garanti, Kombi Bakımı, Yedek Parça, Kombi Servisi) hizmetleri ile de çok geniş ağa sahiptir.

Türkiye’nin her semtinde bulabileceğiniz hem satış bayileri hem demirdöküm kombi servisleri mevcuttur. Buna ek olarak her yerden arayıp ulaşabileceğiniz kurumsal telefon numarası bulunmaktadır. 7/24 saat müşteri temsilcileri ile görüşebilirsiniz.

Gelişen teknolojiyi yakından takip eden demirdöküm firması kombi marka ve modellerini sürekli geliştirmekte, müşterilerini memnun etmek için çaba sarf etmektedir. ARGE çalışmaları sonucu birçok model kombi üreten demirdöküm her eve ve her bütceye uygun kombi satışı yapmaktadır.

Türkiye’de en çok tercih edilen kombi markasıdır.

Hal böyle olunca demirdöküm kombi markasını tercih etmek çok cazip bir hal alıyor.

Hakkında Furkan GÖKÇÖL

Akademik alanda kendimi acil sağlık sektöründe geliştirdim. Ancak şu anda dijital pazarlama ve özellikle de arama motoru optimizasyonu konusunda kurumsal firmalara ileri düzey çözümler sunuyorum.

İlginizi Çekebilir!

ixirSEO

ixirSEO: Profesyonel SEO Desteği

Büyük bir hızla gelişen teknoloji, en başta interneti bu gelişimin içerisinde çok ayrıcalıklı bir yere …

%d blogcu bunu beğendi: