Anasayfa / Tanıtımlar / Online Ayakkabı Sektörünün Dikkat Çeken Markası: TakaTuka.com!

Online Ayakkabı Sektörünün Dikkat Çeken Markası: TakaTuka.com!

2012 yılında E-ticaret hayatına Crocs ve Stride Rite markalarının Türkiye’deki tek yetkili online satış kanalı olarak başlayan TakaTuka.com, sahip olduğu deneyim ve sağladığı yüksek müşteri memnuniyetiyle kısa sürede online ayakkabı sektörünün lider firmaları arasında yerini aldı. Dünyaca ünlü pek çok markadan aldığı güç ile sektörde başarı grafiğini emin adımlarla yükselten TakaTuka.com, 60’dan fazla markanın binlerce modelini sezon ve indirimli fiyatlarıyla tek bir platform üzerinden ziyaretçilerine sunuyor.TakaTuka Ana Sayfa

Outdoor modellerinden spor ayakkabıya, terlik modellerinden klasik ayakkabılara kadar her tarza ve ihtiyaca uygun binlerce modeli, basit site ara yüzüyle ayakkabı severlerin beğenisine sunuyor. Diğer online alışveriş sitelerine oranla sunduğu pek çok üründe aynı gün kargo, 30 gün ücretsiz iade/değişim garantisi, chat tabanlı Canlı Destek yazılımı ve sezon ürünlerinde ücretsiz kargo gibi hizmetleriyle sektöründe bir adım önde yer alıyor. Özellikle rahat ve sportif bir tarza sahip olanlar için geniş spor ayakkabı alternatifleri sunan TakaTuka.com, yüksek taban yastıklaması ve stil sahibi tasarımlarıyla dünyada büyük hayran kitlesine sahip olan Skechers markası ile dikkat çekiyor. Skechers, ayağın doğal hareketlerinden ilham alınarak oluşturulan taban tasarımı ile yürüyüş ve koşu sırasında oluşabilecek şokları emen taban tasarımı ve ultra hafif yapısıyla yastık üzerinde yürürmüş hissi yaratıyor. Büyüklerin yanında minikler için de pek çok alternatif sunan TakaTuka.com, çocuk ayakkabıları ürün segmenti açısından sektöründe ilk sırada yer alıyor. Stride Rite, Bobux, Robeez ve New Balance gibi pek çok markayı bünyesinde barındıran TakaTuka.com özellikle sağlıklı ayak gelişimine sağladığı destek ve tarz tasarımlara sahip New Balance markasıyla hem ebeveynlerin hem de miniklerin gölünü fethediyor.

Online alışverişlerde güvenliğin yüksek olması gerektiğinin bilicinde olan ve müşteri güvenliğini ön planda tutan TakaTuka.com, güvenli ve kolay alışveriş yapılabilmesi için teknolojik alt yapısını gelişen teknolojiyle birlikte sürekli yenilemeye devam ediyor. Sosyal medyayı da oldukça etkin kullanan, TakaTuka.com, müşterileriyle her platformda etkin iletişim olanaklarını kullanıyor. Düzenlediği kampanya ve etkinlikleri Facebook, Twitter ve Instagram kanallarıyla da müşterilerine duyuruyor.

Hakkında Furkan GÖKÇÖL

Akademik alanda kendimi acil sağlık sektöründe geliştirdim. Ancak şu anda dijital pazarlama ve özellikle de arama motoru optimizasyonu konusunda kurumsal firmalara ileri düzey çözümler sunuyorum.

İlginizi Çekebilir!

ixirSEO

ixirSEO: Profesyonel SEO Desteği

Büyük bir hızla gelişen teknoloji, en başta interneti bu gelişimin içerisinde çok ayrıcalıklı bir yere …

%d blogcu bunu beğendi: