Anasayfa / Tanıtımlar / Servis Keyfi

Servis Keyfi

Otomobillerle yakından ilgilenen kişilerin çoğu ihtiyaç nedeniyle değil, otomobillere olan tutkuları ve ilgileri nedeniyle bu göreve gönüllü olmuşlardır. Tabi zevkler veya tercihler değişse bile tüm araçların alım satım işlemlerinde dikkat edilmesi gereken, dikkat edilen en önemli konu yeterli servis sağlanması, arıza ya da yedek parça ihtiyacı durumunda gerekli olan desteğin bulunabilmesidir. Örneğin BMW gibi üst seviyede bir marka söz konusu olduğunda servis ve yedek parça konusunda sıkıntı çekmeyeceğinize güvenebilirsiniz. Tabi sadece servis ve yedek parçalara kolay ulaşılabilir olması yeterli değil. Aynı zamanda verilen hizmetin kalitesi de çok önemli. Bu noktada BMW servisi ya da diğer otomobil markalarının servisliğini üstlenmiş olan şirketin yeterli kaynaklara sahip olmasının önemi ortaya çıkıyor. Örneğin BMW marka araçların servisliğini üstlenmiş bulunan Bostancı Oto yeterli kaynaklara sahip olan ve gerekli yatırımları yapmış olan bir şirket. Şirket 1995 yılından bu tarafa gelen yaklaşık 20 yıllık tecrübesi ile mekanik, boya ve kaporta konularındaki uzman personelinin kusursuz işçiliği ile hizmet veriyor. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan çalışma şekli ile mükemmel bir servis sunan şirket 3000 m2 servis alanı ile hizmet veriyor.

Servis alanının büyük olması ya da şirketin büyüklüğü de araçlarına bakım yaptırmak isteyen kişiler için çok önemli olmayabilir. Ama Land Rover servisi görevini de üstlenmiş olan Bostancı Oto sadece büyük bir servis alanı ile hizmet vermekle kalmıyor. Bu alana götürdüğünüz ve bakım ihtiyacı olan araçlarınız için teknolojinin el verdiği en gelişmiş arıza test ve tespit cihazlarını kullanıyor. Hatta servisliğini üstlendiği tüm araçların, gelecek yıllar içinde kullanılması planlanan bütün donanımları için gerekli olan bakımı yapabilecek şekilde tasarlanmış cihazlar ve diğer ekipmanlar ile hizmet veriyor. Uzman ve tecrübeli kişilerden oluşan yaklaşık 40 kişilik personel aracınızın bakımını ve güvenliğini kusursuz bir şekilde yapıyorlar. Dolayısıyla servis ya da bakım, onarım işleri önemli bir zahmet olmaktan çıkıyor. Uygun bir maliyet ile ve kısa süre içinde aracınızın ihtiyacı olan bütün bakım onarım işlerinin yapılmasını sağlayabiliyorsunuz. Dolayısıyla BMW ya da Land Rover marka araçları olan kişilerin ya da bu marka araçları satın almak isteyen kişilerin servis konusunda endişelenmelerine gerek olmadığını söyleyebiliriz.

Bostancı Oto BMW Servisi

Sadece BMW ve Land Rover araç sahipleri bu kaliteli hizmetten yararlanmıyor. XX. Yüzyılın en etkileyici otomobillerinden biri olma unvanına sahip olan MINI markalı araçlar da Bostancı Oto tarafından sağlanan servisten yararlanabiliyorlar. 2001 yılından itibaren ikinci nesil araçlarını üretmeye başlayan MINI, şu anda BMW firmasının kontrolü altında bulunuyor. Dolayısıyla servislik görevinin de BMW marka araçların servisliğini üstlenmiş olan bir firmada bulunması şaşırtıcı değil. MINI marka araçlarınız için de geniş servis alanı, son teknoloji arıza test ve tespit cihazları, geleceğe dönük olarak planlanan ve bulundurulan diğer cihaz ve ekipman, 40 kişilik uzman personel desteklerinden faydalanabiliyorsunuz. Yani MINI servisi olarak da görev yapan şirketin BMW ve Land Rover marka araçlar için sağladığı bütün servis ve yedek parça hizmeti avantajlarından faydalanabiliyorsunuz. Bu şekilde uzman personele teslim ettiğiniz aracın bütün ihtiyaçlarının kısa süre içinde karşılanacağından emin oluyorsunuz. Üstelik aldığınız hizmet karşılığında talep edilen ücret de piyasa koşullarına göre çok makul rakamlar olarak kalıyor. Sonuç olarak tüm BMW, Land Rover ya da MINI marka araç sahiplerinin bu adrese uğramaları, verilen hizmeti kendi gözleri ile görmeleri ve sağlanan servis hizmetlerinin keyfini yaşamaları yerinde bir tercih olacaktır.

Hakkında Furkan GÖKÇÖL

Akademik alanda kendimi acil sağlık sektöründe geliştirdim. Ancak şu anda dijital pazarlama ve özellikle de arama motoru optimizasyonu konusunda kurumsal firmalara ileri düzey çözümler sunuyorum.

İlginizi Çekebilir!

ixirSEO

ixirSEO: Profesyonel SEO Desteği

Büyük bir hızla gelişen teknoloji, en başta interneti bu gelişimin içerisinde çok ayrıcalıklı bir yere …

%d blogcu bunu beğendi: