Anasayfa / Saçmalamaca / Sizlerde Varsınız Tabii

Sizlerde Varsınız Tabii

Keko Kime Denir | Keko?Merhaba tek kaşlılar ve çift kaşlılar bugun ki konumuz kezbanların erkek versiyonu olan kekolar üzerine…

Öncelikle söylemek isterim ki bu yazı çok değerli bir kardeşime ait Bu blog onun 🙂

Kekoların bir çok versiyonu var bunu bilmeniz gerekir. Kekolar taş devrinden gelmişlerdir. İlk kekonun adı KEKOMAGNOMDUR. Bunun nesli hala tukenmemistir. Bir rivayate göre 2 erkek kardeşin evliliği sonucu olmuştur.diger rivayete göre erkeğin maymunla ilişkisi sonucu oluşmuştur. Kekolar Türkiye’nin %31 ini olustururlar. Kekolar Adana, Diyarbakır, Gaziantep gibi sehirlerimizde biraz daha sık görünürler.

Kekolarin beyni yoktur ama fikirleri vardır.İnsan artıklarıdırlar yerdeki sümükten daha degersizlerdir.Agızları kokarcanın boku gibi kokar. Jöle alacak paraları yoktur bu eziklerin limonla saclarını sertleştirip tükürükle parlatırlar iğrenççç.

Kekoların en iticileri bana göre sokak koselerinde sıçar posizyonunda oturup tesbih sallayanlarıdır. Yoldan gelen gecen herkese kufur ederler. Deliği olan herkesi sex objesi olarak görürler. Yoldan gecen köpeklerin götüne bakacak kadar abazalardr. Uyusturucu kullanıp kötü beslendikleri icin kemik gibidirler. Normal bir insanin serce parmagi kadar kolları vardır. Normal de bir vurusta beyinlerinin pekmezini akıtabilirsiniz ancak bir ıslıkla tüm kekoları toplarlar. Kekolarin cogu bıçak tasır. Kekoların bir çogunu sokak maclarında gorebilirsiniz üzerlerinde çakma adasdas ve nixe vardır. Mahalle maclarında kosarken burunlarından pislik pislik sümükler akar. Mahahlle maclarını kekolar genellikle kazanırlar çünkü rakipleri kekoların agız kokusundan bir türlü maça konsantre olamazlar.

Kekolar kurtlar vadisi hayranidirlar.Kurtlar vadisinin yan etkilerini cuma namazinda gorebilirsiniz mafya babasi gibi takilip millete kaş göz catarlar grup halinde gezerler kolanya kokarlar sinekkaydı traş olurlar yalnız kaşlarına dokunmazlar.kaşları onların kutsalıdır. Kekolar atarli ask sozcukleri yazmayi cok severler. Gecen bir sozcuk gordüm ve şok oldum 60 KİLOYSAK 59 u TASŞAK.Bunu yazan agır kekonun birisidir ismini vermiyorum Kekolar birbirlerine benzer. Genellikle siyah saclar sapsarı disler martı kaşlar ve sinek boku kadar beyinleri vardır. Genelde at hırsızlarına benzerler. Kezbanların got kokusuna hayranlardır bunların vericegi 250 gr. için kendilerini bile sayarlar. Kekolari kız meslek liseleri cıkısında gorebilirsiniz.Kezbanlar cıkarken telefonlarında arsız bela asi styla. qarrrrizmaaa rappp xdxdxd çalarlar hahahahaha.

Kekolar hayattan zevk almaz uyusturucu kullanirlar kollarinda jilet eksik olmaz ve en kotusude qarrrrizma rap asi styla ve arsiz bela bela gibi patlak kondom sonucu ortaya çıkan yaratıklari dinlerler.

KEKO OLMANİN İLK 3 KURALİ

1-Martı kaş 2-Parmak Arası terlik 3-Çakma adidadas eşofman üstüne Rambo atlet

Kekoların en meshuru BeLaLı qad0 reistir.Aklınca qapaq yapar Bir kekonun tum ozellegi vardir. Digeri ise Qarrrrizma rapp güzel ülkemizin ismini kirleten döl israfıdır.Kendine has saç stiliyle ve yapmak istediği sikimsonik rapiyle meshurdur.

Güzel yazıydı Onur 🙂 http://yurterionur.wordpress.com/

Hakkında Furkan GÖKÇÖL

Akademik alanda kendimi acil sağlık sektöründe geliştirdim. Ancak şu anda dijital pazarlama ve özellikle de arama motoru optimizasyonu konusunda kurumsal firmalara ileri düzey çözümler sunuyorum.

İlginizi Çekebilir!

Kekolar Hakkında Bilgiler

Bir Kekonun Günlüğü – Vol1

Sikko günün birinde keko yine şehir elektriği yayan fosforlu elbisesini ve kendinden 10 numara büyük …

4 yorum

  1. İsmini Vermek İstemeyen Yorumcu

    Lan Sen Kendini O Kadar Üstte Görüonda Sendende Bi Bok Olmaz O Keko Dediğin İnsanlardan Sanane Herkes kendine Bu Hayatta Ne Olduğunu Öğrende Gel

    • Kuyruk acısı böyle bir şey olsa gerek 😉 O kadar beyinsizsin ki yazıyı okumuyorsun bile ahahaha arkadaşımın yazısı.

    • Yarası Olan Gocunur Kendimizi Üstte Gördüğümüz Felan Yok İnsan Olun Yeter

  2. güzel türkiyemizde kekolardan çok var

%d blogcu bunu beğendi: