Anasayfa / Tanıtımlar / Solit Araç Takip Sistemleri

Solit Araç Takip Sistemleri

Modern yüzyılda bilişim teknolojileri olağandışı bir gelişme göstermiş ve inkişafına yan sektörleri de dâhil etmiştir. Böylece bilişim teknolojilerinden yararlanan birçok iş sahası da gelişme gösterebilmiştir. Tüm bu özelliklerden nasibini almış olan uygulama sahalarından biri de, uydu takip mekanizmaları olmuştur. Tamamına yakını araçlar için kullanılan bu sistemler, günümüzde pratik olarak araç takip sistemi diye adlandırılmaktadır.

Bu cihazlar sayesinde kolayca aracınızın nerede olduğunu takip edebilir ve GPS doğrulamalı özellikleri ile de size tam bir konum belirtilebilir. Türkiye’de araç hırsızlığının yaygın olması ve aynı zamanda şirket araçlarının da faal olarak kullanılması araç takip sistemleri kullanımını arttırmıştır. Biz de bu bilinçle 1998 yılında çıkmış olduğumuz yolda, emdin adımlarla yürümekteyiz. Solit Araç Takip Sistemleri olarak, aradan geçen uzun yıllarda teknolojiyi takip ederek, gelişmiş takip sistemleri ürettik. Araç takip sistemleri sahasında ilk ve tek olan üç boyutu araç takibi yeniliğini hizmet portföyüne katan firmamız, bununla da yetinmeyip farklı teknolojik çözümler üretmiştir. RF Motor Blokajı, CANBUS İzleme ve Telefon Çaldırma gibi teknolojik ürünler de firmamız tarafından üretilmiş ve müşterilerine sunulmuştur. Tüm bunlarla birlikte Solit Araç Takip Sistemleri, kendi sahasında ülkemizin lider bir firması durumuna gelmeyi başarmıştır.

solit

Firmamız, aynı zamanda binin üzerinde kurumsal referansı haiz bulunmaktadır. Geliştirmiş olduğumuz geniş bayi ağı ve yeterli uzman ekibi ile son derece hızlı bir destek garantisini müşterilerimize sunmaktayız. Sorunsuz ve kesin sonuçlu teknik servisimiz ile de, asla yarı yolda kalmanıza müsaade etmemekteyiz. Solit, aynı zamanda araştırma ve geliştirme faaliyetlerine önem vererek, bu süreçte birçok yatırım yapmaktadır. Yapmış olduğu yatırımlar neticesinde de müşterilerine sürekli yeni hizmetler ve teknolojik gelişmeler sunmuştur.

Firmamızın web sitesinden firma profili hakkında detaylı bilgi alabileceğiniz gibi, tüm hizmetlerimizi de inceleyebilirsiniz. Ayrıca Solit Araç Takip Sistemleri’nden bayilik talep etmek isterseniz de, yine internet sitemizin Bayi bölümünü inceleyebilir ve gerekli formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. 0216 337 08 24 numaralı telefondan bize ulaşabileceğinizi de hatırlatmakta fayda görmekteyiz. İşinizi şansa bırakmayarak, araç takip sistemlerindeki en yenilikçi ürünlerimizi denemeniz önermekteyiz.

Daha fazlası için mutlaka web sayfamızı ziyaret etmelisiniz…

Web Sayfamız: http://www.solit.com.tr/

Hakkında Furkan GÖKÇÖL

Akademik alanda kendimi acil sağlık sektöründe geliştirdim. Ancak şu anda dijital pazarlama ve özellikle de arama motoru optimizasyonu konusunda kurumsal firmalara ileri düzey çözümler sunuyorum.

İlginizi Çekebilir!

ixirSEO

ixirSEO: Profesyonel SEO Desteği

Büyük bir hızla gelişen teknoloji, en başta interneti bu gelişimin içerisinde çok ayrıcalıklı bir yere …

%d blogcu bunu beğendi: