Anasayfa / Genel / Tozlu Giyim ile Alışveriş Daha Keyifli

Tozlu Giyim ile Alışveriş Daha Keyifli

Sektöre 2001 yılında Samsun’da giriş yapan Tozlu Giyim günümüzde Samsun, Trabzon, Rize, Sinop, Ordu, Giresun, Amasya, Tokat, Çorum, Kastamonu, Yozgat, Bingöl, Bitlis ve Erzurum il ve ilçe merkezlerinde kurmuş olduğu 40 ‘dan fazla mağaza ağıyla faaliyetlerini sürdürmektedir. Özellikle son 2 yılda kendi mağazacılık ağını genişletme projelerinde almış oldukları olumlu geri dönüşlerdeki başarılı katma değerler ile sektörde daha etkili projelerde bulunacağının da sinyalini vermiş oluyorlar.

tozlu-giyim

Açmış oldukları web mağazasında elbiseden pantolona, çantadan ayakkabıya kadar bir çok ürün satışını yapan Tozlu uygun fiyat kaliteli ürün memnun müşteri politikasını ile hizmet vermektedir. Alışveriş yapan kişilerin bir çoğu bayan müşterilerden oluşmaktadır. Bayan giyime önem veren tozlu son dönemlerde erkek ürünlerine de ağırlık vermeye başlamıştır.

E-Ticaret kapsamında kurulmuş olan tozlu.com.tr web sitesi müşterilerinin gözünde güvenilir bir marka olmayı başarmıştır. Türkiye’nin bütün il ve ilçelerine satış ve teslimat yapan Tozlu bu güveni her geçen gün daha da artırmaktadır.

Tozlu, Samsun’dan bütün Türkiye ‘ye açılan bir marka olmak için; eğitimli, sürekli kendi geliştiren ve deneyimli büyük kadrosuyla emin adımlarla ilerlemeye devam etmektedir.

Unutmadan hatırlatmakta fayda var. Biliyorsunuz sevgililer günü yaklaşıyor. Eşinize, sevgilinize ya da sevdiğiniz kişilere hediye almak için doğru adres tozlu.com.tr Bu web sayfasını ve ürünlerini kesinlikle incelemenizi tavsiye ediyorum.

Hakkında Furkan GÖKÇÖL

Akademik alanda kendimi acil sağlık sektöründe geliştirdim. Ancak şu anda dijital pazarlama ve özellikle de arama motoru optimizasyonu konusunda kurumsal firmalara ileri düzey çözümler sunuyorum.

İlginizi Çekebilir!

Yeni Yılında Uluslar Arası SEOzone Etkinliği Şişli’de

Geçtiğimiz yıllarda Türkiye’nin ilk uluslararası SEO Etkinliği olma özelliğini taşıyan SEOzone 2013 oldukça farklı ve …

6 yorum

  1. Tozlu firmasından alışveriş yapıyorum. Genellikle mağazadan yapıyorum. Yaşım küçük olduğu için mağaza tercih ediyorum. 18 Yaşına geleyim internet sitesinden neler alacağım neler. 🙂

  2. Gerçekten söylediğiniz kadar da var yani. Ben yeni yeni keşfettim tv reklamlarından sonra, çok ucuz ve kaliteli 🙂 Başarılarının devamını diliyoruuum 🙂

  3. Cengizhan KAZANCI

    Vay be Helal olsun…

  4. gercekten cok ilginc helal olsun

  5. özellikle trikoları çok güzel

%d blogcu bunu beğendi: