Anasayfa / Kişisel / Üzülüyorum Bazen

Üzülüyorum Bazen

they call me alphaYazık lan size, gerçekten yazık. Sabah uyandığın da mutlu olacağını zannediyorsun, insanların sana değer vereceğini falan gerçekten çok komiksin(iz) la önce kendinize gereken değeri gerçekten veriyor musun(uz) ki? Yani ne bileyim kendine hiç mükemmel falan olduğunun telkinin de bulunuyor musun? Bilmem. Fakat bulunsan da bulunmasan da dibe vurmuş bir beta dan ötesi değilsin dostum ve asla da olamayacaksın (çok güldüm fakat olamayacaksın) Yani ne bileyim bakıyorum çevremde ki zavallı dişilere yok efendim dik yürür, göğüslerini dışarı çıkarır, ciddi bir bakış atar sırf egosuna yenik düştüğü için sabah erkenden kalkıp yaptığı makyajı saymıyorum bile vay efendim erkekler ona baktığında saçlarını sallar ve ciddi bakışını kaybetmemeye çalışır(da) nedir bu kadar kasmanın sebebi? gerçi bana ne ki asıl üzüldüğüm nokta sürü halinde takılmaları başların da alfa sandıkları koyu beta emirler verir oysa başını eğerek yapar dahada dibe batar. (Çok ama çok gülüyorum belki de sık gülmemin sebebi budur) Daha da içimi acıtan olay yurdumun erkeği bunlara pas veriyor bir tarafları tavan yapıyor sonra siz üzülüyorsunuz. Ama bilemezsiniz ki sürü halinde takılan 3-5 kezban acınası zavallıdan öte değiller vay efendim sonra ben geliyorum bu kezbanları toplum içinde fena bozuyor (O anlamda değil seni ölü adam yüzünde hafif gülümsemeyi görebiliyorum) rezil ediyorum sonra ağlıyor üzülüyor peşime takılıyor mesaj atıyor bir de “üff ndn cvp vrmysn .s.s” yazıyorlar hahaha hatta geçen Furkan bırakma bizi diye bir ayağıma sarılıyorlar ben de diğer ayağımla tekme atmaya çalışırken dengemi kaybedip yere düşüyorum ve bunlar üzerime atlıyorlar ıyyyyy neyse bu kadar yeterli…

Hakkında Furkan GÖKÇÖL

Akademik alanda kendimi acil sağlık sektöründe geliştirdim. Ancak şu anda dijital pazarlama ve özellikle de arama motoru optimizasyonu konusunda kurumsal firmalara ileri düzey çözümler sunuyorum.

İlginizi Çekebilir!

Yalnız Hissetmek

Yorucu Anlamlar

Kendinizi kaç kelimeyle ya da cümleyle anlatabilirsiniz? Kaç harf gerekli sizi size anlatabilmek için? Ne …

10 yorum

 1. İşte emre ben

  Furkan bırakma bizi diye bir ayağıma sarılıyorlar ben de diğer ayağımla tekme atmaya çalışırken dengemi kaybedip yere düşüyorum ve bunlar üzerime atlıyorlar ıyyyyy neyse bu kadar yeterli…
  Hiç ders almayacaksın değil mi?
  Dibe vurmak eğlenceli birşey olum lan ciddiyim burada (yazar burada ciddi olduğunu belirtmiş)
  Hele ölü adamı kullanışın yok mu? Reklam yapıyorsun olum. İşin anlamadığım tarafı bunu bilinçli yapıyorsun. (Yazar burada bilincin önemini vurgulamış)
  Neyse senin blogta sıkıldım ben.
  İmza:
  Furkan Enes

 2. Ben tylerin meraklı üç numara saçları

  çarşamba günü okul var demek hiç bu kadar zevkli olmamıştı.

  • Evet kardeşim, bir zamanlar kardeşlikte bulundum ancak o zamanlar başımızda bir çırağı vardı ustanın ben görevin birini yapmadım ve geride kaldım. Ve sonunda kendimi kendim buldum (: Ama yinede ustamın yanında olmak isterdim.

 3. Dostum bana ulaşırmısın senınle önemli şeyler konusacağım bahsettıgım konuda.

%d blogcu bunu beğendi: