Anasayfa / Genel / Yeni Yılında Uluslar Arası SEOzone Etkinliği Şişli’de

Yeni Yılında Uluslar Arası SEOzone Etkinliği Şişli’de

SEOzone'14Geçtiğimiz yıllarda Türkiye’nin ilk uluslararası SEO Etkinliği olma özelliğini taşıyan SEOzone 2013 oldukça farklı ve eğitici bir biçimde tamamlandı. Birbirinden profesyonel konuşmacıların yer aldığı konferansta anlatılanlar bu için içinde olanlar için özel bir tecrübe, yeni başlayanlar için ise kaliteli bir eğitim oldu. Etkinlik sahibi olan SEOzeo isimli SEO danışmanlık firması 2013 yılında yaklaşık 200 kişi ile bu konferansı tamamladı.

Geçtiğimiz yıl Lütfi Kırdar Kongre Salonunda gerçekleştirilen konferansa birçoğu dijital pazarlama yöneticisi olan farklı ülkelerden 8 konuşmacı katıldı.

Bu yıl ülkemizde ikincisi düzenlenecek olan SEOzone etkinliği 25 Ekim 2014 tarihinde Şişli Radisson Blue’da 5 farklı ülkeden gelecek olan 7 farklı konuşmacı ile yapılacak. 300 den fazla kişinin katılması beklenilen bu özel konferans sonrasında konuşmacılarında katılacağı özel bir yat gezisi düzenlenecek. Yeni etkinliğin ana sponsoru icerik.com olarak öne çıkarken, etkinliğin açılışını Gazeteci Serdar Kuzuloğlu yapacak.

Geçtiğimiz yıllarda yapılan konuşmalara ek bir sunum gerçekleştiren Yiğit Konur beklenenin aksine SEO nedir temel problemini ele almış ve bu konu üzerinde yoğunlaşarak ülkemizde gelişen sektörün ince detaylarını sunmuştu. Birbirinden özel etkinliklerin, daha önce hiç karşılaşmadığınız bir sunum, lezzetli öğlen yemeği, sınırsız içecek ve internet bağlantısının sunulduğu bu toplulukta yerinizi alın. Günün sonunda lüks bir yat ile boğaz üzerinde konuşmacılar ile sohbet edebilme fırsatlarından da faydalanabilirsiniz. Çok daha fazlası için  Sentilyon.Com.Tr ayrıcalığı ile SEOzone 2014 katılımcılarından birisi olmak isterseniz 40 Euro indirim fırsatından faydalanabilirsiniz. SNT40 kupon kodu ile online başvurunuzu hemen gerçekleştirin.

Hakkında Furkan GÖKÇÖL

Akademik alanda kendimi acil sağlık sektöründe geliştirdim. Ancak şu anda dijital pazarlama ve özellikle de arama motoru optimizasyonu konusunda kurumsal firmalara ileri düzey çözümler sunuyorum.

İlginizi Çekebilir!

İçeriğinizi Çalan Siteleri Google’a Şikayet Edin!

Bir çoğumuz web sayfalarımıza / bloglarımıza emek verir, saatler harcar ve özgün içerik üretmeye çalışırız… …

3 yorum

  1. orada olacağım furkan bey

  2. Seo ile ilgili konferanslarda bulunmak vede paylaşımlarda bulunmak gerçekten çok faydalı

%d blogcu bunu beğendi: