Anasayfa / Tanıtımlar / Yenilikçi ve yaratıcı fikirler için TEB İcat Çıkar

Yenilikçi ve yaratıcı fikirler için TEB İcat Çıkar

Teknolojiyi hayatımızın her alanında kullanmaktayız ve bu nedenle beklentilerimiz oldukça yüksek olmakta. “keşke şu özelliği de olsaydı ya da bunu da yapabilseydik ” dediğimiz durumlar sıkça olur. İşte bu tip durumlar için yaratıcı ve yenilikçi fikirleri olanların artık fikirlerini değerlendirebilecekleri bir imkan var.

Teknoloji ve/veya bankacılık ürün ve hizmetleriyle ilgili yenilikçe ve yaratıcı fikirleri olanlar Teb İcat Çıkar yarışmasına katılıp birbirinden parlak fikirlerle yarışma imkanı buluyor.teb icat çıkar 2

Teknolojik ürün ve hizmetlere yönelik yaratıcı ve yenilikçi fikirlerin değerlendirildiği yarışmada 3 kategori bulunmakta. Bankacılık ürün ve hizmetleri ile ilgili üniversite öğrencileri ya da yeni mezunlar ve teb müşterileri. Bir diğeri de Teknoloji ile ilgili girişim fikirleri alanında. Ödüller de oldukça cezbedici. Birincilere 20.000 tl, ikincilere 10.000 tl, üçüncülere de 5.000 tl ödül veriyor. Ayrıca yeni mezunlardan ilk üçe girene para ödülleri dışında Bahçeşehir Üniversitesinde MBA bursu, TEB müşterilerinden birinci olana para ödülü dışında Rolan Garros seyehati, teknolojik girişimcilerden ilk 5’e TEB Girişim Evi’ne katılım önceliği sağlanacak. Fikirlerin hayata geçiyor olması aslında en büyük kazanım olsa da yine de çok cazip fırsatlar yarışmacıları bekliyor.

Başvurular 15 Ocakta sona erecek bu nedenle başvuru yapmak için acele etmek de fayda var. Başvuru adresi http://www.icatcikar.com/

Hakkında Furkan GÖKÇÖL

Akademik alanda kendimi acil sağlık sektöründe geliştirdim. Ancak şu anda dijital pazarlama ve özellikle de arama motoru optimizasyonu konusunda kurumsal firmalara ileri düzey çözümler sunuyorum.

İlginizi Çekebilir!

ixirSEO

ixirSEO: Profesyonel SEO Desteği

Büyük bir hızla gelişen teknoloji, en başta interneti bu gelişimin içerisinde çok ayrıcalıklı bir yere …

%d blogcu bunu beğendi: