SEO Çalışması

SEO Çalışması

Siteniz için sürdürülebilir bir gelecek oluşturmak ister misiniz? İleri düzey SEO çalışması çözümlerim ile bu konuda size destek olabilirim. Nihai hedefinize ulaşmak için neye ihtiyaç duyduğunuzu çok iyi biliyorum: Daha fazla dönüşüm!

Rekabette Öne Geçme Yaklaşımı

Arama motorları modern tüketiciyi ihtiyaç duydukları ürün ve hizmetlere yönlendirirler. Online bir varlık olmadan şirketinizin görünür olması neredeyse imkansızdır. SEO daha fazla potansiyel müşteriye, dönüşüme ve satışa açılan penceredir.

 • Google aramalarında daha üst sıralarda yer alın.
 • Sitenize doğrudan alakalı trafik çekmeyi başarın.
 • Hedef kitlenizi meşgul edin.
 • Potansiyel müşterilere ulaşın ve onları satışa dönüştürün.
 • İşinizi büyütün.

Üstün Site İçi Optimizasyon

Bir web sayfasının yapısı ve içeriği SEO çalışmalarının önemli bir parçasıdır. İşe yarar ve kanıtlanmış teknikler ile sınıfının en iyisi olacak şekilde optimizasyon çalışmaları gerçekleştiriyorum.

 • Site mimarisinin analizi: İlk olarak sitenize ait sayfaların arama motorları tarafından bulunup bulunmadığını kontrol ederim. Bu sayede sizi geride tutan zincirleri koparıp atarım.
 • Odaklanma ile anahtar kelime hedefleme: Bulunduğunuz sektörde en iyi performansı gösteren anahtar kelimeleri bulmak için araştırma yapar ve bunları sitenizdeki en uygun sayfalara semantik bir biçimde entegre ederim. Hedef tamamen satışları artıran anahtar kelimeleri bulmaktır.
 • Kazandıran içerik stratejileri: Yalnızca sitenizdeki mevcut içeriği optimize etmekle kalmam. Aynı zamanda müşterilerin geri gelmesini sağlayacak içerik geliştirme konusunda size yardımcı olacağım. İçerik her zaman kraldır. 👑

Kaliteli Beyaz Şapka Link Stratejisi

En iyi SEO uzmanları linklerin miktarı yerine linklerin kalitesine odaklanır. Arama motoru optimizasyonu dünyası sürekli gelişmektedir. Bu nedenle en doğru stratejilerle hareket etmeniz gerekir. Size bu konuda yol gösterebilirim.

 • Sektörle bağlantılı alıntılar: Ticaret odaları, diğer uygun dernekler ve niş dizinleri gibi çeşitli yetkili kaynaklardan linkler ararım. Bunu yaparken sadece kaliteli ve saygın olan sitelerden link almaya özen gösteririm.
 • Etkili içerik pazarlaması: Değerli içerik sunduğunuz zaman sektörünüzde otorite haline gelebilirsiniz. Değerli içeriğin avantajı sadece bununla sınırlı değildir. Aynı zamanda kaliteli sitelerin size referans olup geri dönüş yapması için çeşitli fırsatlar oluştururlar.
 • Sosyal erişim yoluyla kazanılmış linkler: Sürekli olarak ilgili olabilecek sitelerle çeşitli iletişim fırsatlarını değerlendiririm. Kullandığım araştırma araçları ve sahip olduğum deneyimle rekabete uyum sağlamanıza yardımcı olabilirim.

Detaylı ve Şeffaf Rapor Sunumu

Bir SEO uzmanı ile çalışmayı tercih ettiğinizde ne için ödeme yaptığınızı bilmek istersiniz. Bu konuda size hak veriyorum ve yaptığım işle gurur duyuyorum. Çalışmalarımın her adımında sizi bilgilendirmeyi tercih ediyorum.

 • Anahtar kelime sıralama raporları: Yaptığım çalışmaların her zaman bir kaydı vardır. Dilediğiniz zaman bu kayıtları belirli şeffaflık çerçevesinde sizinle paylaşabilirim. Böylece çalışmalarımın etkisini daha isabetli bir biçimde görme şansına sahip olursunuz.
 • Link oluşturma raporları: Sizin için aldığım linklerin kalitesi hakkında tahminde bulunmanıza gerek yoktur. Size link oluşturma stratejisi kapsamında elde ettiğiniz tüm linklerin bir listesini sunarım.
 • Sitenin trafik raporları: Google Analytics mülkünüz ile bağlantılı olan bu çalışma sitenizin ne durumda olduğunu görmeniz için son derece önemlidir. Sitenizin trafik miktarını kontrol ederek sizin için uygulamakta olduğum kampanyanın gidişatı konusunda fikir sahibi olabilirsiniz.

Adım Adım SEO Çalışması Sürecim

Anahtar Kelime Araştırması

Sürecin ilk adımı ilgilendiğiniz anahtar kelimeleri ve rakiplerinizin hedeflediği anahtar kelimeleri analiz etmektir. İhtiyaç duyulan verileri toplarım ve daha sonra anahtar kelime seçenekleri oluşturmak için belirli araçlar kullanırım. Nihai sonuç, seçim yapabileceğiniz potansiyel anahtar kelimelerin bir listesi olacaktır.

Anahtar Kelime Ataması

Anahtar kelime analizi sayesinde karar vermek için gereken bilgilere sahip olurum. Sitenizde yer alan sayfalara anahtar kelimeler atarım. Stratejinin bu kısmı kampanyanın tamamı için yol haritası olacağı için oldukça önemlidir. Artık her sayfanın neye göre sıralanacağı net belli olur.

Site İçi Kod Optimizasyonu

Arama motoru optimizasyonu için öncelikle kod optimizasyonu yapmak gerekir. Siteleri optimize etmek temel özelliklerimden biridir. Bu nedenle siteniz emin ellerdedir. Kod optimizasyonu yaparken önce bozulan bir şeyi düzeltme yoluna giderim. Daha sonra sitenizin sayfa başlıklarını, meta açıklamalarını ve meta anahtar kelimelerini optimize ederim.

Ayrıca, arama motorlarının içeriğinizi dizine ekliyor olduğundan emin olmak için gerekli kontrolleri gerçekleştiririm. Engellenmiş sayfaların engelini kaldırırım. Tüm linklerin takip edilip edilmediğine göz atarım. Arama motorunda sıralama elde etmenize engel olacak her türlü engelden kurtulmanızı sağlarım.

Site İçi İçerik Çalışması

Site içi içerik çalışması olmazsa olmaz adımlardan biridir. Editörüm ile birlikte yüksek düzeyde trafik, sosyal paylaşımlar ve link elde edebilen içerikler üretmeye çalışırız. İçerik stratejilerim beni pek çok uzmandan ayıran en önemli özelliktir. Çünkü yüksek kalitede içerik sunmayı başarabilirim.

Site İçi Dahili Link Optimizasyonu

Binlerce sayfaya sahip olan bir site için arama motoru dostu bir iç link yapısı oluşturmak zor olabilir. Büyük ölçekli sitelerde çalışmalar yaptığım için bu konuda size yardımcı olabilirim. Siteniz için geliştirilmiş dahili link geliştirme stratejisinde doğru anahtar kelimelerin kullanılmasını sağlarım.

Gelişmiş Çalışmalar ve Link Oluşturma

Siteniz için kritik noktaları ele aldıktan sonra gelişmiş çalışma stratejilerine geçiş yaparım. Bu aşamada sitenizin teknik yapısını son bir kez incelerim. Daha sonra arama trafiğini geliştirmek konusunda size çeşitli öneriler sunarım. Bunlardan en önemlisi ise sitenizin otoriter bir yer haline gelmesini sağlayan link oluşturmadır.

Sizden Gelen Sorular

Sizden Gelen Sorular

Yaptığınız yatırım karşılığını almak istemenizi çok iyi anlıyorum. SEO çalışmalarına yaptığınız yatırımların geri dönüşü tamamen uygulanan tekniklerin doğruluğuyla bağlantılıdır. Çalışmalarla ilgili çok şey merak ettiğinizi biliyorum. Bu yüzden sizden gelen ve sık sık karşılaştığım bazı soruların cevaplarını açık bir şekilde size iletmeyi tercih ediyorum.

SEO nedir?

SEO bir sitenin arama sıralamasını iyileştirmek için çeşitli stratejilerin uygulanmasıdır. Ben bunlara SEO çalışması adını vermekteyim. Bu stratejiler site içi optimizasyondan kaliteli içeriğe ve oradan otoriter link oluşturmaya kadar uzanır.

SEO herhangi bir online pazarlama planı için son derece önemlidir. Çok yönlü uygulanabilen bir strateji olduğundan her zaman değerlidir. Doğru SEO çalışması ile herhangi bir sitenin sıralamalarında belirli oranda gelişmeler elde etmek mümkündür.

Garanti sunuyor musunuz?

Google sıralama garantisi sunan her şirketten ve uzmandan uzak durmanızı söyler. Google’ın algoritması sık sık değiştiğinden sıralama garantisi sunan her şirketin veya uzmanın yalan söylediğini bilmelisiniz.

Benim görevim sizlere sürekli olarak en üst düzeyde hizmet ve sonuç sunmaya çalışmaktır. İlk sıraları her zaman garanti edemesem bile başarılı sonuçlar elde edeceğinizi garanti edebilirim.

Dışarıdan destek alıyor musunuz?

Müşterilerime en iyi SEO hizmetini sunabilmek için tüm fırsatları değerlendiririm. Ancak hizmet kalitesini korumak adına tüm SEO çalışmalarını kendim üstlenirim. SEO çalışmaları konusunda bana güvenebilirsiniz.

Sonuçları görmek ne kadar sürer?

Google’ın 200’den fazla farklı sıralama sinyali vardır. Bu nedenle bir sitenin ne kadar süre içerisinde sıralama alacağını tahmin etmek zordur. Deneyimlerime göre müşterilerim SEO çalışması yapıldıktan sonraki 90 gün içerisinde uzun kuyruklu anahtar kelimeler açısından sonuçlar görmeye başlarlar.

Uzun kuyruklu anahtar kelimelerde durum bu olsa bile rekabetçi anahtar kelimelerde bu süre 180 gün civarındadır. SEO çalışmalarının uzun vadeli stratejilerden oluştuğunu unutmamalısınız. Bu nedenle SEO çalışması sözü veren bir yerle anlaşırken uzun vadeli vaatler sunan yerlerle anlaşmaya çalışmalısınız.

Sitemde herhangi bir değişiklik yapacak mısınız?

Normal şartlar altında sitenizi uygun şekilde optimize etmek için herhangi bir yapısal veya tasarımsal değişiklikler yapmam. Yaptığım çalışmaların çoğu her sayfanın kodunda veya içeriğindedir. Genellikle çoğu müşterim bu tür değişikliklerin uygulanmasını bana bırakır.

Link oluşturma yapıyor musunuz?

Evet. Yıllar boyunca yaptığım çalışmalar kapsamında birçok yayıncı, blogcu ve gazeteci ile iyi ilişkiler kurdum. Her gün yeni bağlantı kurma fırsatlarını değerlendirmeye çalışırım. Her zaman arama sıralamasında sizi ileriye doğru taşıyacak linkleri hedeflemeye çalışırım.

Google’dan ceza almış bir siteye yardımcı olabilir misiniz?

Evet, Google cezalarını kaldırma konusunda başarılı çalışmalar yaptım. Siteniz ile ilgili bir sorun yaşıyorsanız sitenizi daha iyi duruma getirmenize yardımcı olabilirim. Benimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Anahtar kelime araştırmasını nasıl yapıyorsunuz?

Her sektöre yönelik anahtar kelime araştırması yapabilirim. Bunun için çeşitli araçları kullanırım. Her bir arama ifadesi için arama hacmini, müşterinin işiyle ilgisini, satışa yönelme ihtimalini ve anahtar kelimenin rekabet gücünü belirlemeye çalışırım. Her bir anahtar kelimeyi başarılı bir kampanyaya katkı sağlayabilecek şekilde seçerim.

E-ticaret siteleri için çalışma yapıyor musunuz?

Evet. E-ticaret sitelerinin kendine özgü zorlukları vardır. Ancak kendini ispat etmiş SEO çalışmaları her koşulda başarılı sonuçlar verirler. E-ticaret SEO çalışmalarım hakkında daha fazla bilgi için benimle iletişime geçebilirsiniz.

SEO çalışması maliyeti nedir?

SEO kampanyasının maliyeti hedeflenen anahtar kelimelere, sitenizin geçmişine, sektöre ve hedeflerinize ulaşmak için gereken iş miktarına bağlı olarak değişir. Küçük ve büyük ölçekli işletme fark etmeksizin her ölçekten işletme ile çalışıyorum. Sizin için kazanan bir strateji geliştirebilirim. Ücretsiz danışma ve fiyat teklifi için benimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

SEO ve PPC farkı nedir?

SEO organik arama trafiği sağlamak adına arama konumlarını yükseltmek için bir pazarlama stratejisidir. Bu stratejisi geleneksel ücretli arama stratejileriyle karşılaştırıldığında çok daha iyi bir yatırım getirisine sahiptir. PPC’nin yararı trafik ve satışları çok daha erkenden elde etmeye başlamanızdır.

SEO ve PPC hemen hemen her işletme için gerekli internet pazarlama stratejileridir. Sizin için neyin doğru olduğundan emin değilseniz ücretsiz danışma talebi için bana ulaşmanız yeterli olacaktır. Siteniz için en uygun stratejinin oluşturulmasını sağlayabilirim.

SEO çalışması için hangi araçları kullanıyorsunuz?

Müşterilerime her türlü desteği sunmak için sektörün en önde gelen araçlarını kullanıyorum. Buna ek olarak, SEO çalışmalarına destek olması adına çeşitli üçüncü taraf sistemlerden destek alıyorum.

SEO çalışması kapsamında site denetimi yapıyor musunuz?

Evet. Sitelerin karşılaşabileceği SEO eksikliklerini teşhis etmek isteyen işletmeler için bu hizmeti sunuyorum. Denetimlerim kapsamlı ve sağlam bir temele sahip olmanız adında nelerin tamamlanması gerektiği konusunda bir yol haritası sunar. SEO denetim hizmetleri hakkında daha fazla bilgi için benimle iletişime geçebilirsiniz.

SEO çalışmaları satışlarımı yükseltir mi?

Evet. Arama motoru optimizasyonu bir sitenin arama sonuçlarındaki görünürlüğünü artırabilir. Bu artan görünürlük, potansiyel müşterilerinizin ürünleriniz veya hizmetleriniz hakkında daha fazla şey öğrenmesine yol açar. Çok az sayıda pazarlama hizmeti karşılaştırılabilir ve kaliteli bir yatırım getirisi sunabilir.

Sizin diğerlerinden farkınız nedir?

Her şirket veya her uzman size sonuç alacağınız çalışmalar sunabilir. Beni özel yapan şey işiniz için satışlara ve satış potansiyellerine olan bağlılığımdır. Bana yalnızca daha iyi bir sıralama ve trafik elde etmek için para vermediğinizin bilincindeyim. Sizin istediğiniz şey gelir elde etmektir. Bunu sağlamak için SEO çalışmaları ile size destek olabilirim.

Beyaz şapka SEO tekniklerini mi kullanıyorsunuz?

Evet. Kullandığım stratejiler ve teknikler Google’ın yönergelerini takip ederler. Asla sitenizi risk altında tutacak çalışmaların altına imza atmam. Raporlama ve bilgi verme aşamalarında son derece şeffaf davranırım. Siteniz için hangi yöntemlerin uygulandığını öğrenmiş olursunuz.

SEO çalışmalarına ihtiyacım var mı?

SEO şirketinizin geleceğine yönelik bir yatırımdır. Arama motoru optimizasyonundan elde edilen organik trafik, uzun vadede ücretli arama trafiğinden çok daha yüksek bir yatırım getirisi sunar. Siteniz en iyi anahtar kelimeleriniz için birinci sayfada değilse online potansiyelinizin büyük bir bölümünü kaçırmış olursunuz.

Ücretsiz danışmanlık talep ederseniz siteniz için işe yarar bir SEO planı sunabilir ve sizin için bir yol haritası oluşturabilirim. Sonrasında benimle çalışmayı tercih ederseniz en iyi uygulamalarla sitenizden maksimum yatırım getirisi elde etmenize yardımcı olabilirim.

Size hızlı ve detaylı bilgi verebilmem için hemen formu doldurun. 😊

Başa dön tuşu