Kaliteli SEO Çalışması

Merhaba değerli takipçilerimiz, bu özel içeriğimizde değerli müşterilerimizin web sayfaları için özel olarak yürütmüş olduğumuz kalıcı ve kaliteli seo çalışmalarımız hakkında sizlere eşsiz bilgiler aktaracağız. Mutlaka bu içeriğimizi sonuna kadar okumanızı öneririz.

Arama motorlarında özellikle de Google’da günümüz kurallarına istinaden aksiyon almak, ilk sayfada olmak ve marka değerinizi rakiplerinize oranla hızlı bir şekilde arttırmak için web sayfanıza mutlaka seo çalışması yapmanız veya yaptırmanız gerektiğinin zaten farkındasınız. Biz bu konuda yapmış olduğumuz özel seo çalışmaları hakkında sizlere değerli bilgiler aktaracağız.

Kalıcı ve Kaliteli SEO Çalışması

Kaliteli SEO Çalışması Kapsamında

Özel İçerik Desteği: Web sayfanız içerik açısından eksikse mutlaka bu eksiği kalıcı seo çalışmasına başlamadan önce özel editörlerimiz aracılığı ile sizin web sayfanıza ve hedef kitlenize uygun içerikler oluşturarak gideriyoruz. Çünkü içi boş, kullanıclara fayda sağlamayan bir web sayfasını arama motorlarında yükseltmek ve ilk sayfaya getirmek kalıcı olmayacaktır. Özel seo çalışmalarımızı bunu bilerek yürütüyoruz.

Site İçi Optimizasyon: Unutmayın SEO site içerisinde başlar. Biz bunun farkındayız, ilk olarak web sayfanızı inceliyoruz ve uygun görürsek web sayfanızı arama motorlarının günümüz kurallarına göre optimizasyonunu sağlıyoruz. Yapmış olduğumuz özel site içi optimizasyonu çalışması sonrası kullanıclar ve arama motorları web sayfanıza ve içeriklerinize daha kolay ulaşabilir hale geliyor böylelikle seo çalışmasının önemli ve ilk adımlarından birini gerçekleştirmiş oluyoruz.

Sosyal Medya Desteği: Google’da ve diğer arama motorlarında yükselmek geçmiş yıllara istinaden çok daha zor. Çünkü Google ve diğer popüler arama motorları özel algoritmalarını manipüle olmamak için sürekli değiştiriyor. Yapılan değişikler sonucu özellikle sosyal medya paylaşımları web sayfanızın yükselmesi konusunda çok önemli bir konuma sahip. Yürütmüş olduğumuz kaliteli seo çalışması dahilinde web sayfalarınızın marka değerini arttırmak, popüler olmasını sağlamak ve arama motorları bazında sosyal sinyallerini arttırmak için popüler sosyal medya mecralarında paylaşımlar yapıyoruz.

Yüksek Kaliteli Backlink Desteği: Belki de verdiğimiz kalıcı seo çalışması hizmeti kapsamında en değer verdiğimiz ve Google’da yükselmeniz, ilk sayfaya gelmeniz için en önemli kriter kesinlikle web sayfalarınızın ilgili mecralardan edindiği backlinkler olacaktır. Dürüst olmalıyız ki backlink olmadan kesinlikle rekabetli anahtar kelimelerinizde yükselmeniz pekte mümkün değildir. Bizim yürüttüğümüz kaliteli seo çalışmaları dahilinde en değer verdiğimiz konu kesinlike site dışı optimizasyonun vaz geçilmezi olan referans bağlantılar yani backlinklerdir. Biz web sayfanızla ilgili özel mecralardan kalıcı ve kaliteli backlink edinmenizi sağlıyoruz. Kesinlikle temin ettiğimiz bağlantılar ve link inşaası için kurmuş olduğumuz özel backlink ağı kalıcı, kaliteli ve geri dönüşümü yüksek olan bağlantılardan oluşur. Site dışı optimizasyon kapsamında ağırlıklı olarak Türkiye’nin başta gelen haber siteleri ve otoriter blog sayfalarını tercih ediyoruz. Ayrıca daha önceden web sayfanıza gelen ve size zarar verme potansiyeli olan backlinkleri özel araçlarımız ile analiz ediyor ve temizliyoruz. Böylelikle sadece kaliteli ve otoriter sayfalardan gelen bağlantılara sahip oluyorsunuz.

Sizin için hazırlamış olduğumuz içeriğimizi sonuna kadar okuduğunuz için teşekkür ederiz. Unutmayınız ki Google’da hedeflediğiniz anahtar kelimelerinizde rakiplerinize istinaden ilk sayfada olmaya ve marka değerinizi arttırmaya sizin de hakkınız var! Bizimle hemen çalışmak için kurumsal veya bireysel bir müşteri olmanız farketmez her ölçekte web sayfasına özel seo çalışması çözümleri sunuyoruz. Ayrıca özellikle kurumsal firmalara yönelik hazırladığımız özel seo çalışması sayfasına bu bağlantı aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Kaliteli ve kalıcı seo çalışmalarımız hakkında daha fazla bilgi alıp, sizde bizimle çalışmak isterseniz; info@furkangokcol.com e-posta atabilir veya aşağıda bulunan formdan hemen şimdi ulaşabilirsiniz.

Sizinle de çalışmak dileğimiz ile…

27 Yorum

 1. 2 Adet sitem için Kaliteli seo çalışması yaptırdım. Piyasaya göre çok daha fazla seo çalışması yapıp makul ücret talep ettiler. Çalışmaları 3 gün gibi bir süre aldı. işlem bittiğinde Detayı raporlama elime ulaştı. Gerek mail ile gerek telefon ile olsun sürekli iletişimde bulunduğu ve titizlik ile yaptığı çalışmalarından ötürü teşekkürlerimi sunarım.

 2. Siteni her gün takip ediyorum.Çok iyi bilgiler veriyosun benim gibi acemilere.İnşallah senin gibi Seo Danısmani olurum furkan bey aylavyu

 3. Öncelikle furkan beye teşekkürlerimi bir borç bilirim gercekten çok düzgün ve güvenilir biri olduğunu yaptığı çalışmalarla gördüm. Telefonda tanıştık web siteme çalıştırma yaptırmak için internetten buldum o kadar kişi ile görüştüm ama hiç ilgili değillerdi, furkan bey çok güleryüzlü gerçekçi telefonda bana güven ve pozitif bir elektrik verdi.Hiç düşünmeden sitemin çalışmasını kendisine verdim ve ne kadar doğru bir karar verdiğimi şimdi daha iyi anladım. Web sitem aramalarda 1. nci sayfaya geldi çok teşekkür ederim furkan bey diğer sitelerimin çalışması için en yakın zamanda görüşmek üzere ellerinize sağlık………….

  1. Olumlu geri dönüşünüz için teşekkürlerimi sunar, iyi çalışmalar dilerim İsmail Bey.

 4. Çalışmalarının ve Başarılarının Devamını Dilerim Adam Gibi Adamsın Sana Güvenmeyip Kime Güveneceğiz

 5. yeni açtıgım siteme çalışma yaptımak isterim geri dönüşünüzü mail adresime bekliyorum iyi çalışmalar

 6. Merhaba mail adresime telefon numaranızı atar mısınız lutfen sitem icin calışma yaptırmak istiyorum telefon numaranızı bırakır bırakmaz geri dönüş yaparım teşekkür eder iyi günler dilerim

 7. Öncelikle Şunu söylemek istiyorum SEO çalışması yaptırmaya karar verdiğimde, internet üzerinden küçük bir araştırma sonucu bunun için büyük bir bütçe ayıracağımı düşünmüştüm ki FURKAN bey’le tanıştım. Gerçekten makul ve kaliteli bir iş çıkardı FİYAT PERFORMANS OLARAK piyasada ki En iyisi diyebilirim. Teşekkürler FURKAN GÖKÇÖL…

 8. Merhabalar sitenizi yeni keşfettim. Faydalı bilgiler var bundan sonra da takip ederim. Yalnız bir konuya değinmek istiyorum. Seo yu kenara atmıyorum yanlış anlaşılmasın ama ilk olarak özgün içerik ikinci olarak seo ya ağırlık verilmeli.

  1. Ayrıntılı bilgi almak için dilerseniz iletişim sayfam üzerinden ulaşabilirsiniz.

 9. Alanında bu denli başarılı bir seo danışmanı görmek çok mutluluk verici. İyi calismalar dileriz 🙂

 10. Yıllardır ara verdiğim sektöre geri döndüm ve yazınız gerçekten bana çok yardımcı oldu çok teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu