SEO Danışmanlığı

SEO Danışmanlığı

SEO danışmanlığı ve stratejisi ile sitenize gelen organik trafiği artırın. Arama motoru optimizasyon hizmetlerim size baştan sona eşlik edecektir. Uygun bir pazarlama stratejisi oluşturmak, rakipleri anlamanıza yardımcı olmak ve başarıya ulaşmak adına hangi anahtar kelimeleri hedeflemenin en önemli olduğunu göstermek için birlikte çalışacağız.

SEO Nedir?

Arama motoru optimizasyonu anlamına gelen SEO, bir sitenin veya uygulamanın organik arama sonuçlarındaki varlığını iyileştirme sürecidir. SEO, pazarlamacıların arama sonuçlarında varlık göstermek için uyguladıkları ücretli arama kampanyalarından farklıdır.

SEO danışmanlığı çözümlerim arama sonuçlarında güçlü bir rekabet avantajı sağlar. Özel gereksinimlerinize ve bütçenize göre özelleştirilmiş bir SEO planı oluşturmak için sitenizi, linklerinizi ve rekabet durumunuzu incelerim.

Size sunmuş olduğum SEO danışmanlığı hizmetleri sayesinde sitenizin arama sonuçlarında daha iyi performans göstermesini sağlarım. Bu hizmetlerden kısaca bahsetmek gerekirse size şu konularda yardımcı olabilirim:

  • SEO stratejisi geliştirme: Neye ihtiyaç duyduğunuzu biliyor musunuz? Uzun vadeli arama pazarlaması başarısı için özel bir SEO stratejisi tanımlamanıza yardımcı olacağım.
  • Uygulama kılavuzları: Arama motoru optimizasyonu konusunda takip ettiğiniz bir yön varsa teknikleri uygulama konusunda yardıma ihtiyacınız olabilir. Geliştirme ekibinize zorlu teknik durumlar için rehberlik ederim.
  • Yazılım önerileri: Arama pazarlama sektöründe anahtar kelime sıralamanızı izlemenize, analiz etmenize ve geliştirmenize yardımcı olacak yüzlerce yazılım vardır. Stratejiniz, kaynaklarınız ve bütçeniz dahilinde en iyi araçları bulmanıza yardımcı olabilirim.
  • SEO denetimleri: Her denetimde sitenizin site içi optimizasyonunu derinlemesine analiz ederim. Bu analizler doğrultusunda iyileştirme için kritik olan noktaları tespit ederim. Her site ve her sektör aynı değildir. Bu nedenle denetimi gerektiği kadar spesifik olacak şekilde gerçekleştirmeye çalışırım.
  • Anahtar kelime araştırma ve analiz: Arama pazarlamacılığında en büyük problem yaşayacağınız alanlardan birisi anahtar kelime araştırması olacaktır. Anahtar kelime araştırması özellikle yeni başlayanları zorlayan bir iştir. Sizin için külfet olan tüm işleri yapabilir ve ekibinize büyük resme odaklanma fırsatı tanıyabilirim. Yüksek dönüşümlü ve rekabetçi anahtar kelimeleri tespit ederim ve aynı zamanda kullanıcı davranışlarını analiz ederim.
  • Rekabet analizi: Rekabette ne durumda olduğunuzu biliyor musunuz? Site içi ve site dışı taktikleri, potansiyel servis sağlayıcıları, bütçe tahminlerini ve bunları tamamlayan diğer tüm unsurları tek tek önünüze getireceğim.
  • Link portföyünün incelenmesi: Link oluşturma konusunda şüpheli danışmanlarla çalışmamalısınız. İşletmeniz için kaynak sağladığınız bu alanda başarılı olabilmek için ne yaptığınızın bilincinde olmalısınız. Link oluşturma alanında yeni misiniz? Sizin link portföyünüzü inceleyebilir ve kaliteli linkler elde etmek için size özel stratejiler oluşturabilirim.
  • Yeniden tasarlama rehberliği: Siteniz rekabette sıralama elde edebilecek durumda mı? Sitenizi yeniden tasarlayacaksınız ancak sıralama kaybetmekten korkuyor musunuz? Yeniden tasarlama için stratejik bir plan oluşturabilir ve bunu yaparken geliştirici ekibinizle birlikte çalışabilirim.

Google’da Yüksek Sıralama

Google'da Yüksek Sıralama

Siteniz işletmenizin ön yüzü görevini görür. Bu nedenle adınızı online dünyada göstermek istiyorsanız online varlığınızı geliştirmeye odaklanmalısınız. Bir site müşterilerinizin üzerinde ilk ve muhtemelen kalıcı olan izlenimi yaratmanızı sağlar.

Ancak, tasarım ve kullanılabilirlik odaklanmanız gereken tek şey olmamalıdır. İnsanlar bir arama yaparken sitenizi arama motorlarında göremezse sitenizin iyi tasarlanmış olması hiçbir anlam ifade etmeyecektir. SEO danışmanlığı konusunda bütünsel bir yaklaşıma ihtiyacınız varsa hemen benimle iletişime geçebilirsiniz.

Amacınız siteniz aracılığıyla maksimum satış yapmak ve karlılığı artırmak olmalıdır. Bu yalnızca sitenize yeterli miktarda trafik akışı sağlayabiliyorsanız mümkündür. SEO danışmanı olarak trafik akışını artırmayı ve sitenizin arama motoru sıralamasını iyileştirmeyi taahhüt ediyorum.

Uzun bir süredir SEO, marka bilinirliği oluşturma ve teklifleri müşteriye dönüştürme konusunda etkili bir pazarlama stratejisi olarak kabul edilir. Genellikle SEO çalışmaları sitenize daha fazla trafik çekerek yaptığınız yatırımın geri dönüşünü sağlamak için planlanır.

Arama motoru optimizasyonu sitenize ait sayfaları Google, Bing ve Yandex gibi arama motorlarında daha üst sıralarda tutmak için bir tekniktir. Bu teknikleri uygulamak kolay değildir. Bu yüzden tecrübeli bir SEO danışmanı ile çalışmayı seçmeniz gerekir.

Bir SEO danışmanı olarak farklı sektörlerde yer alan birçok farklı müşteriye SEO hizmetleri ve içerik pazarlamacılığı hizmetleri sunan birisiyim. Kapsamlı sektör tecrübesine ve bilgisine sahip olarak sonuçların elde edilmesinde çok önemli olan faktörlerin ve tekniklerin neler olduğunu biliyorum.

Google Dostu Çalışmalar

Size sunmuş olduğum tüm SEO çalışmaları Google dostudur. Özellikle Google kalite kurallarını takip eden ve geleceğe odaklı çalışmalar gerçekleştiririm. SEO çalışmalarım yalnızca sitenizin Google sıralamasını yükseltmekle sınırlı kalmayacak aynı zamanda potansiyel müşterilere sizi daha iyi bulmada kolaylık sağlayacaktır.

Düzenli raporlar ve danışmalar ile sunduğum SEO hizmetlerinde şeffaf olmak temel prensibimdir. Ayrıca, sorularınıza cevap vermeyi ve sonuçları sunmayı hedeflerim. Sitenizi ve sitenize ait sayfaları verimli bir şekilde optimize etmeyi başarırsanız en iyi satış aracını elde etmiş olursunuz.

Arama motoru optimizasyonu işinizi büyütmek için kullanabileceğiniz gizli bir bileşendir. Yeni bir ürün çıkardığınız zaman onu tanıtmak için çaba göstermelisiniz. SEO danışmanlığı hizmetimden yararlanarak etkili SEO stratejileri uygulayabilir, işinizi büyütebilir ve ürünlerinizi yeni pazarlara açabilirsiniz.

İşletmenizin online olarak genişlemesini sağlamak ve tüketicilerle olumlu iletişim kurabilmek için bu yolu seçmelisiniz. Günümüzde müşteriler hemen sonuç almak istemektedirler. Zayıf şekilde optimize edilmiş bir site arama sonuçlarında görünür olamaz. SEO danışmanlığı için benimle çalışmayı seçerseniz bu problemin üstesinden gelmenize yardımcı olabilirim.

SEO Danışmanlık Hizmetleri

Güçlü bir SEO danışmanlık ekibi organik arama motoru optimizasyonu taktiklerini kullanarak sıralamada hiç olmayan bir siteyi ilk sayfaya taşımayı başarabilir. En iyi arama motoru sonuçlarını bir günde elde edemez veya birinci sırada olmayı bir günde sağlayamazsınız. Doğru süreç ve doğru SEO danışmanı ile yola çıkarak somut sonuçlar ve yatırım getirisi elde etmelisiniz.

SEO çalışmalarının gücüne inanıyorum. SEO bilgim doğrultusunda projenize adamak istediğim çalışmalar için bir danışmanlık pratiği oluşturabilirim.

Size içerik pazarlamacılığı ve sosyal medya konusunda destek olmaya çalışırım. Aynı zamanda her ikisinin SEO dünyasındaki etkin rolünü açıklamaya çalışırım. Link oluşturma hala önemli olsa bile sadece linklere güvenerek yola çıkma serüvenleri geçmişte kalmış durumdadır.

SEO danışmanlık hizmetlerim iyi yazılmış ve belirli hedef pazarın ihtiyaçlarına odaklanan kaliteli içerik üretmeye odaklanır. SEO danışmanınız olarak size sadece geleneksel SEO hizmetlerini sunmam. Bunun yerine sizi SEO konusunda eğitmeye çalışırım.

Sunduğum Tüm Çözümler

Sizin için sadece SEO çalışması yapan bir yer/uzman olmak istemiyorum. Size danışmanlık yapmak ve aynı zamanda sizi SEO konusunda bilgilendirmek istiyorum. Organik trafik değerlerinizi yükseltirken siteniz için güçlü bir SEO temeli oluşturmak adına sunabileceğim hizmetler çok çeşitlidir.

Site Denetimleri

Kapsamlı site denetimlerim mevcut durumunuza bakacak, sıkıntılı alanları tespit edecek ve bilinen sorunları düzeltmek için önerilerde bulunacaktır. Bulunan sorunların çözülmesine yardımcı olmak için benimle çalışabilirsiniz.

Keşif ve Strateji

Herhangi bir SEO projesinde sizi, işinizi, mevcut sitenizi hedeflerinizi öğrenerek işe başlarım. Mevcut durumunuz ve gelecekte nerede olmak istediğiniz hakkında ne kadar çok şey bilirsem online başarınızı yükseltmek için bir o kadar fazla bilgiye sahip olabilirim.

Rekabet Araştırması

Sizin ve sektörünüz hakkında bilgi edinmenin en iyi yollarından biri online rakiplerinizi incelemektir. Rakiplerinizin sitelerini, anahtar kelime kullanımlarını, içeriklerini ve performanslarını derinlemesine incelerim. Tüm bu bilgileri aramada sıralama elde etmeniz için kullanırım.

Anahtar Kelime Araştırması

Anahtar kelime araştırması bir süreçtir. Bununla birlikte iç ve dış kaynaklardan ve raporlardan oluşan geniş bir listeyi kapsar. Süreç sonunda elde edilen ise sitenizin gelecekteki site haritası ve içerik pazarlama stratejisini planlamak için kullanılacak anahtar kelimeler ve kelime öbeklerinin bir listesi olacaktır.

Site Planlama

Site planlama, belirli bir içeriğe belirli bir anahtar kelime veya kelime öbeği atama işlemidir. Bu işlem, siteye ait bilgi mimarisinin tanımlanmasına yardımcı olur. Site planlama çalışmaları kapsamında mevcut ve gelecekteki içerik ihtiyaçlarınızın bir yol haritası oluşturulur.

İçerik Pazarlamacılığı

Site içeriği açısından güçlü durumda değilseniz belirli bir hedef pazar için doğru içerik türünü keşfetmenize yardımcı olabilirim. Rakiplerinizi incelerim, sektörünüz hakkında sorular sorarım ve ardından hedef kitlenize yardımcı olabilmeniz için önerilerde bulunurum.

Site İçi Optimizasyon

Odaklanılmış anahtar kelimelerinizi en iyi şekilde kullanabilmek için içeriği optimize ederim. Bu çalışmalar içerik güncellemelerinin, meta başlıklarının ve meta açıklamalarının oluşturulmasını içerir. Ancak çalışmalar bunlarla sınırlı değildir.

Link Oluşturma

Link oluşturma çalışmalarında en iyi yöntem başkalarına yardımcı olmaktır. Başkalarına yardımcı olarak link oluşturmaya çalışırım. Link oluşturma çabalarınızı trafik çeken yüksek kaliteli sitelerle genişletmek adına gizli fırsatları ortaya çıkarmak için çaba gösteririm.

WordPress Optimizasyonu

WordPress sitenizi, mevcut ve gelecekteki SEO çabalarınızı desteklemeye yardımcı olacak şekilde yapılandırırım. WordPress SEO konusunda uzman bir ekip olarak tema kullanımı, eklenti önerileri ve yapılandırma konularında size rehberlik ederim.

Teknik SEO

Teknik SEO arama motoru optimizasyonu çalışmalarının kritik bir parçasıdır. Teknik sorunları tespit edip düzeltebilir, sitenizi Schema gibi gelişmiş SEO gereksinimleri için yapılandırma yoluna gidebilirim.

Yerel SEO

Yerel SEO çalışmalarına ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız tasarım, içerik oluşturma, eklenti yapılandırmaları ve sosyal medya profil optimizasyonu konularında size yardımcı olabilirim. Böylece site içi SEO ve site dışı SEO açısından sitenizin etkin olmasını sağlarım.

Yeniden Tasarlama

Size eksiksiz site tasarımı ve site geliştirme çalışmaları konusunda yardımcı olabilirim. SEO dostu ve arama için konumlandırılmış olduğundan emin olmak için sitenizi tasarım açısından en ince ayrıntısına kadar gözden geçirir ve ihtiyaç duyulan değişiklikleri gerçekleştiririm.

Daimi SEO Desteği

Her şirketin veya site sahibinin SEO çalışmalarını eksiksiz bir şekilde takip edemeyeceğinin bilincindeyim. Bunun için size daimi SEO desteği sunabilirim. Size sunduğumuz uzun vadeli hizmet ve bakım imkanları ile SEO çalışmalarınıza farklı bir boyut kazandırabilirim.

SEO Koçluğu

SEO danışmanlık hizmetlerimin önemli bir parçası SEO eğitimidir. Müşterilerime talep etmeleri durumunda SEO çalışmalarında koçluk yapabilirim. Bu sayede kendi çalışmalarını gerçekleştiren kişilere uygun şekilde yön gösterebilirim.

SEO Danışmanlığına Bütünsel Yaklaşım

SEO Danışmanlığına Bütünsel Yaklaşım

Beni benzersiz yapan şey düzenli ve bütünsel SEO danışmanlığını seçmiş olmamdır. SEO konusunda sahip olduğum deneyimle site trafiği ve dönüşüm değerlerinizi artıracak bir SEO planı sunabilirim. Ayrıca, tasarımcılar ve geliştiricilerle ortak hareket ederek en iyi şekilde kodlanmış bir siteye sahip olmanıza yardımcı olabilirim.

SEO çalışmaları sadece site trafiği çekmekle ilgili değildir. Hedef kitlenize ve demografik bilgilerinize uyan hedeflenmiş trafiği kullanmakla ilgilidir. Aynı zamanda potansiyel müşterileri erkenden bulma ve onların dönüşüme ikna etmekle ilgilidir.

Arama motoru sıralamasında önemli ve sürdürülebilir olan değişikliklerin hiçbirisi bir günde gerçekleşmez. İstenilen sayfaya ve sıraya ulaşmak için güçlü bir site tasarımı, organik SEO ve iyi bir internet pazarlama kampanyasına sahip olmalısınız. Ben tüm bunları bütünsel bir yaklaşımla sunmaya hazırım.

Size hızlı ve detaylı bilgi verebilmem için hemen formu doldurun. 😊

Başa dön tuşu